Pożyczki online, czyli pożyczanie pieniędzy w nowoczesnej wersji

Online Gotówka

4.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 15000 zł, okres kredytowania do 2 rat.
RRSO pożyczki w Online Gotówka to 0%. Wiek od 18 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!
KWOTA POŻYCZKI

PORÓWNAJ POŻYCZKI POZABANKOWE

KWOTA KREDYTU

OKRES SPŁATY

Z pożyczek gotówkowych korzysta obecnie większość dorosłych osób. Chętnie kupujemy droższe przedmioty na raty, zaciągamy kredyt na zakup mieszkania oraz korzystamy z kart kredytowych i limitów na koncie. Coraz częściej sięgamy także po pożyczki online, które są znacznie łatwiejsze i szybsze w uzyskaniu od klasycznych produktów bankowych, a przy spełnieniu pewnych warunków, mogą być także całkowicie bezpłatne. Co warto wiedzieć o tej nowoczesnej formie pożyczania pieniędzy?

Nowa pożyczka internetowa

Pożyczki online – kto może z nich skorzystać?

Smart Pożyczka

4.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 3000 zł, okres kredytowania do 30 dni.
RRSO pożyczki w Smart Pożyczka to 0%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

Pożyczki przez internet zostały stworzone specjalnie z myślą o zaspokojeniu wszystkich potrzeb i oczekiwań współczesnych klientów. Każdy z nas chciałby uzyskać dostęp do dodatkowych, potrzebnych w danej chwili pieniędzy, bez konieczności kompletowania dokumentów, uzyskiwania dodatkowych poręczeń ani ryzyka odmowy. Taką możliwość oferują pożyczki online, do których dostęp uzyskać można bez wychodzenia z domu, przez internet. Wystarczy wejść na stronę www wybranej firmy pożyczkowej, sprawdzić jej aktualną ofertę oraz wypełnić wniosek. Decyzję uzyskamy w ciągu kilku chwil, a jeśli będzie ona pozytywna, pieniądze od razu trafią na nasze konto bankowe.

Pożyczki online są rodzajem pożyczek krótkoterminowych udostępnianych przez firmy pożyczkowe – prywatne podmioty działające niezależnie od banków. Każda firma posiada własne zasady przyznawania pożyczek, które są jednak bardzo przystępne. Ich oferta skierowana jest do każdej dorosłej i odpowiedzialnej osoby, która obiektywnie jest w stanie podołać spłacie zobowiązania. Z oferty firm pożyczkowych korzystają zarówno osoby posiadające regularne zatrudnienie, jak i pracujący w oparciu o umowy cywilno-prawne, zatrudnieni na czas określony oraz pracujący dorywczo. Jako że firmy pożyczkowe nie współpracują z BIK, ich oferta jest także dedykowana osobom, które nie mogą uzyskać dostępu do tradycyjnych kredytów gotówkowych.

nowoczesne pożyczanie przez internet

Czym na tle innych produktów finansowych wyróżniają się pożyczki online?

Pożyczki online z zasady mają służyć zaspokojeniu codziennych potrzeb. Klienci sięgają po nie m. in. w celu dokonania zakupu droższego sprzętu RTV i AGD, opłacenia wakacji, uregulowania bieżących rachunków, przeprowadzenia remontu oraz dokonania niezbędnych napraw w mieszkaniu lub aucie. Firmy pożyczkowe nie wymagają wskazania celu, na który zostaną spożytkowane pożyczone pieniądze, co pozwala wykorzystać je na dowolny, preferowany przez klienta cel.

Co więcej, szybkie pożyczki przez internet, przy spełnieniu pewnych warunków, to obecnie najbardziej opłacalna forma korzystania z pożyczonych pieniędzy. Większość firm pożyczkowych udostępnia nowym klientom niezwykle atrakcyjną promocję, jaką jest pierwsza pożyczka za darmo. Osoby, które dotychczas nie korzystały z usług danej firmy, mają możliwość zaciągnięcia chwilówki w określonej kwocie bez żadnych dodatkowych opłat. Dzięki temu zyskują nie tylko darmowy dostęp do potrzebnych pieniędzy, ale także możliwość bezpłatnego przetestowania usług wybranego podmiotu i sprawdzenia, jak w praktyce działają pożyczki online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

listSprawdź inne tematy


menu_open Spis treści

  1. Pożyczki online - kto może z nich skorzystać?
  2. Czym na tle innych produktów finansowych wyróżniają się pożyczki online?
PORÓWNANIA POŻYCZEK

Ocena
9.8
HapiPożyczki
Ocena
9.8
Profi Credit
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ
Ocena
8.1
Bocian Pożyczki
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
6.4
Provident
Ocena
5.1
Extra Kieszeń
Ocena
9.8
NetCredit
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
7.1
Vivus
Ocena
5
Prestito.pl
Ocena
9.8
HapiPożyczki
Ocena
9.8
Profi Credit
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.7
Kuki
Ocena
9.7
Finbo
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.1
Miloan.pl
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ