Pożyczki dla zadłużonych, zła zdolność kredytowa

Online Gotówka

4.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 15000 zł, okres kredytowania do 2 rat.
RRSO pożyczki w Online Gotówka to 0%. Wiek od 18 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!
KWOTA POŻYCZKI

PORÓWNAJ POŻYCZKI POZABANKOWE

KWOTA KREDYTU

OKRES SPŁATY

Jedną z przyczyn odmowy udzielenia kredytu przez bank jest zła historia kredytowa. Osoby które w przeszłości miały kłopoty ze spłatą swoich zobowiązań finansowych, zalegały z płatnościami przez kilka miesięcy będą miały bardzo duże problemy z uzyskaniem kredytu.

Również osoby które są zadłużone w kilku bankach będą miały problemy z uzyskaniem kredytu. Posiadając klika kredytów czy pożyczek zdolność finansowa do spłaty następnego kredytu maleje.

pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych

Dla osób zadłużonych pozostają dwie możliwości, kredyt konsolidacyjny lub pożyczka w firmie pozabankowej.

Pożyczka konsolidacyjna

Przy kredycie konsolidacyjnym banki inaczej podchodzą do zdolności kredytowej klienta. Jeżeli taka osoba płaciła systematycznie swoje zobowiązania ma duże szanse na zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego. Kredyt konsolidacyjny może posłużyć do spłaty wszystkich zobowiązań, dzięki czemu do spłaty pozostaje jedna miesięczna rata bardzo często w wiele niższa niż suma wszystkich wcześniejszych zobowiązań.

Pożyczka w firmie pozabankowej

Pożyczkę pozabankową może zaciągnąć praktycznie każda dorosła osoba. Firmy pozabankowe najczęściej nie weryfikują zdolności kredytowej, nie sprawdzają również historii finansowej klienta. Niestety pożyczki pozabankowe są droższe niż kredyty bankowe, jednak wiele osób, które nie mogą skorzystać z kredytów bankowych korzysta z tej formy finansowania swoich potrzeb.

Pozabankowa pożyczka konsolidacyjna

Pożyczka konsolidacyjna to produkt przeznaczony dla osób, które nie mają zdolności kredytowej aby skorzystać z bankowego kredytu konsolidacyjnego. To również propozycja dla takich osób, które miały opóźnienia w spłatach swoich wcześniejszych zobowiązań co miało znaczący wpływ na historię kredytową.

Opóźnienia w spłatach zobowiązań, negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej czy wpis do listy dłużników w KRD zazwyczaj przekreślają możliwość starania się o tradycyjny kredyt konsolidacyjny.

Charakterystyka pożyczek konsolidacyjnych pozabankowych.

Główną cechą i zaletą pożyczek pozabankowych jest przede wszystkim łatwy i szybki proces wnioskowania. Niestety pożyczki pozabankowe są droższe od tradycyjnych kredytów bankowych.

Konsolidacja zadłużenia dzięki pożyczce pozabankowej może być jedynym wyjściem z kłopotów finansowych, trzeba jednak podejść do tego bardzo rozsądnie. Przede wszystkim należy wybrać pożyczkę pozabankową z długim okresem spłaty, podczas analizy ofert zwracać w pierwszej kolejności uwagę na oferty z najniższym RRSO.

Rynek pożyczek pozabankowych jest bardzo obszerny, warto w pierwszej kolejności spróbować w firmach, które mają najkorzystniejsze oferty, dopiero wówczas gdy otrzymamy decyzję odmowną, składać kolejne wnioski w „gorszych” firmach pożyczkowych.

Pożyczka dla zadłużonych w Smartney

Pożyczka ratalna w Smartney to obecnie najkorzystniejsza oferta pod względem kosztów. RRSO w Smartney jest na porównywalnym poziomie do kredytów bankowych. Aby wnioskować o pożyczkę nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów. Niestety firma analizuje zdolność kredytową, osoby, które mają problemy ze względu na niespłacone zobowiązania mogą otrzymać decyzje odmowną.

Smartney.pl

4.9 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 60000 zł, okres kredytowania do 60 rat.
RRSO pożyczki w Smartney.pl to 14,69%. Wiek od 25 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

RRSO 14,69%

Konsolidacja zadłużenia w Rapida Money

Rapida Money działa zupełnie inaczej niż większość firm pożyczkowych, głównych hasłem firmy jest: „Twój zły BIK jest ok!”. Rapida udziela pożyczek osobom zadłużonym, również osobom, które mają problemy z komornikiem, jednak warunkiem uzyskania pożyczki jest przedstawienie poręczyciela.


Więcej pożyczek konsolidacyjnych pozabankowych znajdziesz korzystając z porównania pożyczek ratalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

listSprawdź inne tematy

 • Skok stefczyka kredyt konsolidacyjny
  25 złotych za każdy pożyczony tysiąc – jak Polska długa i szeroka Członkowie Kasy Stefczyka korzystają z małej raty! Zalety Pożyczki Zaratka to: mała rata – tylko 25 zł miesięcznej raty za każdy pożyczony tysiąc! możesz wziąć 1000, 2000, 3000 lub 4000 zł na dowolny cel 0% prowizji RRSO 9,38% szybka decyzja kredytowa – wstępna […].
 • Doradztwo kredytowe – korzystać czy nie?
  Wiele osób, zaciągając kredyt, czyni to w banku lub w innej instytucji finansowej.
 • Jak nieuczciwi pożyczkodawcy obchodzą przepisy antylichwiarskie?
  W marcu 2016 roku weszły w życie przepisy ustawy o kredycie konsumenckim, które ograniczyły znacznie wysokość poza odsetkowych kosztów takiego kredytu oraz możliwość przedłużania spłaty zadłużenia za uiszczeniem opłaty.
 • Konto na start z debetem w mBanku
  1500 zł debetu na start jeżeli założysz konto osobiste w mBanku.

menu_open Spis treści

 1. Pożyczka konsolidacyjna
 2. Pożyczka w firmie pozabankowej
 3. Pozabankowa pożyczka konsolidacyjna
 4. Charakterystyka pożyczek konsolidacyjnych pozabankowych.
 5. Pożyczka dla zadłużonych w Smartney
PORÓWNANIA POŻYCZEK

Ocena
9.9
Profi Credit
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.6
HapiPożyczki
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ
Ocena
8.1
Bocian Pożyczki
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
6.4
Provident
Ocena
5.1
Extra Kieszeń
Ocena
9.8
NetCredit
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
7.1
Vivus
Ocena
5
Prestito.pl
Ocena
9.9
Profi Credit
Ocena
9.8
Kuki
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.7
Finbo
Ocena
9.6
HapiPożyczki
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.1
Miloan.pl
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ