Nowe pożyczki pozabankowe, sprawdź 3 nowe firmy pożyczkowe.

Online Gotówka

4.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 15000 zł, okres kredytowania do 2 rat.
RRSO pożyczki w Online Gotówka to 0%. Wiek od 18 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!
KWOTA POŻYCZKI

PORÓWNAJ POŻYCZKI POZABANKOWE

KWOTA KREDYTU

OKRES SPŁATY

firmy pożyczkowe

Rynek pożyczkowy bardzo szybko się zmienia, co chwilę pojawiają się nowe firmy z atrakcyjnymi ofertami ale również coraz częściej niektóre firmy przegrywają wielką konkurencję i nie potrafią dostosować się do obowiązującego prawa i rezygnują z działalności w naszym kraju.
Nowe firmy, które wkraczają na rynek pożyczkowy bardzo często oferują pożyczki na atrakcyjniejszych warunkach niż firmy, które już na stałe wpisały się w ten rynek.
Oczywiście nie wszystkie nowe firmy pożyczkowe maja dobrą ofertę i są przede wszystkim bezpieczne, dlatego postanowiłem sprawdzić dla was, które nowe firmy pożyczkowe są warte uwagi.

Nowe pożyczki pozabankowe

Oto zestawienie 6 nowych pożyczek pozabankowych.

1
ranking pożyczek ekspresowych

Online Gotówka

4.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 15000 zł, okres kredytowania do 2 rat.
RRSO pożyczki w Online Gotówka to 0%. Wiek od 18 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

2
ranking pożyczek pozabankowych

Prestito.pl

2.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 3000 zł, okres kredytowania do 3 rat.
RRSO pożyczki w Prestito.pl to 0%. Wiek od 18 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

3
pożyczki online na raty

Smart Pożyczka

4.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 3000 zł, okres kredytowania do 30 dni.
RRSO pożyczki w Smart Pożyczka to 0%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

4
pożyczki online

Bocian Pożyczki

4.1 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 5000 zł, okres kredytowania do 12 rat.
RRSO pożyczki w Bocian Pożyczki to 112%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

RRSO 112%

5
pożyczki online

Axi Card

3.9 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 6000 zł, okres kredytowania do 12 rat.
RRSO pożyczki w Axi Card to 0%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

6
darmowe pożyczki porównanie

Extra Kieszeń

2.6 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 15000 zł, okres kredytowania do 48 rat.
RRSO pożyczki w Extra Kieszeń to 45%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

RRSO 45%

Smart Pożyczka – jeżeli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki na krótki okres czasu, warto przyjrzeć się pożyczce w Smart Pożyczka. Nowy pożyczkobiorca może liczyć na darmową pożyczkę do 600 zł na okres 30 dni, maksymalnie można pożyczyć nawet 3000 zł. Firma weryfikuje informacje o kliencie w BIG.

Smart Pożyczka

4.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 3000 zł, okres kredytowania do 30 dni.
RRSO pożyczki w Smart Pożyczka to 0%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

1500 zł za darmo może pożyczyć w kolejnej nowej firmie pożyczkowej Miloan, kolejna pożyczka może wynosić nawet 4000 zł. Minimalny wiek pożyczkobiorcy to 22 lata, oczywiście telefon komórkowy i konto w banku to warunek, który trzeba spełnić praktycznie w każdej firmie pożyczkowej. Przy składaniu wniosku o pożyczkę trzeba wysłać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza, to zapewnia szybką weryfikację danych i za jednym zamachem potwierdza rachunek bankowy, na który otrzymamy pożyczkę. Pożyczka przyznawana jest najczęściej w ciągu kilkunastu minut.

Miloan.pl

4.6 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 5000 zł, okres kredytowania do 30 dni.
RRSO pożyczki w Miloan.pl to 514%. Wiek od 19 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

RRSO 514%

Jeżeli potrzebujesz pożyczki na dłużej, możesz skorzystać z oferty nowego pożyczkodawcy jakim jest Bocian Pożyczki. W tej firmie możesz pożyczyć od 1000 zł do 20000 tys. na okres do 48 tygodni. Nie musisz mieć żadnych zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu, jeżeli masz 18 lat i posiadasz dowód osobisty możesz spokojnie złożyć wniosek o pożyczkę. Firma nie zawsze ale w niektórych wypadkach sprawdza historie pożyczkobiorcy w BIK.

Bocian Pożyczki

4.1 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 5000 zł, okres kredytowania do 12 rat.
RRSO pożyczki w Bocian Pożyczki to 112%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

RRSO 112%

Popularność pożyczek pozabankowych

Skąd się bierze tak duże zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi? Firmy pożyczkowe mają bardzo bogatą ofertę produktową, nie ograniczają się już do pożyczek krótkoterminowych ale wzbogacają swoje oferty o pożyczki ratalne. Takie pożyczki długoterminowe stanowią dobrą alternatywę dla kredytów bankowych.

Do niedawna funkcjonowało przekonanie, że pożyczki ratalne są bardzo drogie, obecnie coraz więcej firm pożyczkowych obniża koszty prowizji, która stanowiła zazwyczaj 90% całkowitych kosztów pożyczki.

Klientami firm pożyczkowych najczęściej są osoby młode, które mają stałe zatrudnienie, często spłacające wcześniej zaciągnięte kredyty bankowe. Dlaczego tak się dzieje, skoro mając stałe zatrudnienie są prawdopodobnie w dobrej sytuacji finansowej i posiadają zdolność kredytową?

Osoby młode korzystają z internetu na bieżąco, nic dziwnego, że szukają również w internetcie sposobów na finansowanie swoich potrzeb. Zaciągnięcie pożyczki pozabankowej jest o wiele łatwiejsze i przede wszystkim o wiele szybsze niż staranie się o kredyt w banku. Zachęcająca jest również coraz szersza i lepsza oferta firm pożyczkowych.

Czym jest i jak działa pożyczka pozabankowa?

jak działa pożyczka pozabankowa

Pożyczka pozabankowa jest ustaloną na podstawie umowy sumą pieniędzy, która w formie oprocentowanego długu zostaje przekazana do dyspozycji pożyczkobiorcy na określony czas.

Pożyczkodawcą jest pozabankowa firma finansowa zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym i powołana jako spółka udzielająca pożyczek ze środków własnych.

Rodzaje pożyczek pozabankowych.

Najbardziej popularne to pożyczki darmowe, pożyczki dla osób ze złą historią kredytową tzw.pożyczki bez BIK, pożyczki na dowód bez zaświadczeń, pożyczki długoterminowe na raty, pożyczki dla firm, pożyczki dla osób młodych – od 18 lat, pożyczki pod zastaw.

Jakie wymagania trzeba spełnić aby móc pożyczyć?

Ogólne warunki to: odpowiedni wiek, który zależny jest od warunków danej firmy, aktualny dokument tożsamości, dochód umożliwiający spłatę pożyczki, konto bankowe i numer telefonu.

Ile można pożyczyć w firmie pożyczkowej?

Pożyczki pozabankowe zaczynają się już do niskich kwot, najczęściej jest to 100 zł a kończą nawet na 60 tyś. zł. Maksymalna kwota pożyczki zależy zazwyczaj od tego, czy jesteśmy nowym, czy stałym klientem oraz od zdolności kredytowej. W przypadku pożyczek pod zastaw kwoty mogą być znacznie większe.

Jaki jest koszt pożyczek pozabankowych?

W przypadku pożyczek za darmo, pożyczkobiorca nie ponosi żadnych kosztów, jednak jest to oferta dla nowych klientów lub dla stałych klientów oferta tzw. lojalnościowa. Oferty darmowych pożyczek są dostępne jedynie w kilku firmach pożyczkowych. Koszty pożyczki najlepiej jest sprawdzić na stronie danego pożyczkodawcy.

Jaki jest czas na spłatę?

Termin spłaty pożyczki zależny jest od rodzaju pożyczki, w przypadku chwilówki czas na spłatę wynosi zazwyczaj od 15 dni do 60 dni, w przypadku pożyczki ratalnej może to być okres od 3 miesięcy do nawet 60 miesięcy. Niektóre firmy pożyczkowe oferują możliwość przedłużenia okresu spłaty, niestety opcja ta jest dostępna jedynie w kilku firmach, dlatego warto już przy wyborze firmy sprawdzić czy możliwość przedłużenia terminu spłaty jest możliwa. Warto pamiętać, że ewentualna zmiana terminu spłaty wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Czy pożyczkę można spłacić przed terminem?

Od pożyczki można odstąpić w ciągu 14 dni od zawarcia umowy, w taki przypadku pożyczkobiorca nie ponosi żadnych kosztów ale jest zobowiązany do zwrócenia całej pożyczonej kwoty do 30 dni od odstąpienia od umowy.

Pożyczkę można również spłacić wcześniej, w takim wypadku firma pożyczkowa zobowiązana jest do zwrotu kosztów początkowych tj. prowizji, opłat administracyjnych. Kwota zwrotu kosztów powinna być obliczona metodą liniową.

Kiedy pożyczka dotrze na konto pożyczkobiorcy?

Firmy pożyczkowe korzystają z zautomatyzowanego systemu, analiza i decyzja kredytowa zapada w ciągu kilku – kilkunastu minut. Jeżeli decyzja o udzieleniu pożyczki jest pozytywna, pieniądze trafią na konto klienta do 15 minut, jeżeli konto firmy pożyczkowej jest w tym samym banku co pożyczkobiorcy i najpóźniej w kolejnym dniu, jeżeli konto pożyczkobiorcy jest w innym banku.

Czy można pożyczyć mając negatywne wpisy w bazach dłużników?

Jest to możliwe jednak nie w każdej firmie pożyczkowej. Niektóre firmy pożyczkowe nie weryfikują swoich klientów we wszystkich bazach dłużników. Trzeba również mieć świadomość, że mając złą historię kredytową pożyczkodawca może zaproponować warunki gorsze niż w przypadku standardowych warunków dla tzw. dobrych klientów.

Czy można pożyczyć nie mając stałej pracy?

W przeciwieństwie do banków firmy pożyczkowe najczęściej nie wymagają stałej umowy o pracę a jedynie oświadczenia o osiąganych dochodach, które umożliwią spłatę pożyczki. To w jaki sposób pożyczkobiorca osiąga dochód w żadnym stopniu nie ma żadnego znaczenia. Firmy pożyczkowe pożyczają bez zaświadczeń o zarobkach.

Czy stały klient może liczyć na niższe koszty?

Tak, większość firm pożyczkowych prowadzi tzw. program lojalnościowy, stały klient może liczyć na różne rabaty i promocje.

forumOpinie, komentarze, oceny

Anna

Paweł a przyjrzałeś się naprzykład ofercie smartney, tam rrso jest na poziomie 16%, w niektórych bankach jest wyższe


Paweł

No nie wiem czy tak mocno te pożyczki potaniały, resso na poziomie 90% to wcale nie jest tanio


Kasia

Pożyczki ratalne mocno staniały w porównaniu z poprzednimi latami, niektre firmy mają naprawdę porównywalne oferty z bankowymi


Artur

Pożyczki pozabankowe są popularne bo można je dostać w przeciwieństwie do kredytów w banku, wiecznie coś jest nie tak, kilkukrotnie starałem się o kredyt i zawsze odmowa, dlatego korzystam już od wielu lat z pożyczek pozabankowych.


Vivus

3.6 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 7500 zł, okres kredytowania do 60 dni.
RRSO pożyczki w Vivus to 0%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

listSprawdź inne tematy


menu_open Spis treści

  1. Popularność pożyczek pozabankowych
  2. Rodzaje pożyczek pozabankowych.
  3. Jakie wymagania trzeba spełnić aby móc pożyczyć?
  4. Ile można pożyczyć w firmie pożyczkowej?
  5. Jaki jest koszt pożyczek pozabankowych?
  6. Nowe pożyczki pozabankowe
  7. Czym jest i jak działa pożyczka pozabankowa?
PORÓWNANIA POŻYCZEK

Ocena
9.8
HapiPożyczki
Ocena
9.8
Profi Credit
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ
Ocena
8.1
Bocian Pożyczki
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
6.4
Provident
Ocena
5.1
Extra Kieszeń
Ocena
9.8
NetCredit
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
7.1
Vivus
Ocena
5
Prestito.pl
Ocena
9.8
HapiPożyczki
Ocena
9.8
Profi Credit
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.7
Finbo
Ocena
9.6
Kuki
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.1
Miloan.pl
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ