Konto na start z debetem w mBanku

Online Gotówka

4.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 15000 zł, okres kredytowania do 2 rat.
RRSO pożyczki w Online Gotówka to 0%. Wiek od 18 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!
KWOTA POŻYCZKI

PORÓWNAJ POŻYCZKI POZABANKOWE

KWOTA KREDYTU

OKRES SPŁATY

1500 zł debetu na start jeżeli założysz konto osobiste w mBanku. Oferta jest bardzo atrakcyjna jednak czy rzeczywiście jest to takie proste?
1500 zł kredytu oprocentowanego na 9,9% bez żadnych zabezpieczeń, tylko za założenie konta?


konto z debetem

Niestety nie jest to aż takie oczywiste. Na stronie mBanku czytamy w regulaminie promocji drobnym druczkiem, że aby otrzymać debet w wysokości 1500 zł trzeba zadeklarować comiesięczne wpływy na konto w wysokości co najmniej 1500 zł. Jedynie studenci, którzy dostarczą zaświadczenie z uczelni o posiadaniu statusu studenta mogą liczyć na debet w wysokości 500 zł, bez deklaracji o jakichkolwiek wpływach na konto.

Wyobraź sobie sytuację, w której robisz np. remont mieszkania, kupujesz nowe auto, lub potrzebujesz dodatkowych środków na koncie. Jak najlepiej to sfinansować? Skorzystaj z pomocy mBanku, w którym masz konto.

Jeśli jesteś naszym aktywnym klientem, możesz spodziewać się specjalnie przygotowanej dla Ciebie propozycji kredytowej w serwisie transakcyjnym. Dzięki temu zyskasz:

 • propozycję kredytową, opracowaną w oparciu o Twoje relacje z bankiem
 • szybki kredyt gotówkowy, kartę kredytową, kredyt odnawialny lub samochodowy online
 • dostęp do dodatkowych środków bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu
 • łatwo sprawdzisz jakie produkty i na jakich warunkach udostępniamy Ci w danym momencie, wystarczy, że spojrzysz na swój pasek finansów w menu głównym lub wejdziesz na swoje konto w Pasaż -> zakłada Oferty specjalne
 • Załóż eKonto online

Limit kredytowy w koncie

Limit kredytowy w koncie czy kredyt odnawialny to bardzo wygodny sposób na dodatkowe pieniądze w momencie gdy ich pilnie potrzebujemy. Z limitu można skorzystać w każdym momencie, nie musimy się martwić o termin spłaty. Limit automatycznie zostanie wyrównany w momencie gdy na nasze konto wpłyną środki.

Limit kredytowy w koncie to bardzo wygodny i tani sposób na dodatkową gotówkę niestety nie w każdym banku otrzymamy debet. Poniżej zamieściliśmy kilka ofert banków, w których można otrzymać debet już na starcie. Niektóre banki wymagają aby klient korzystający z debetu zagwarantował stały wpływ gotówki na konto, jest jednak klika banków gdzie otrzymamy debet na start bez żadnych deklaracji, jedyny warunek to założenie konta i podpisanie umowy o limit w koncie.

Chcesz otoworzyć darmowe konto z debetem? Wypełnij wniosek

Sposób na darmowy kredyt

Kredyt odnawialny to nie jedyny sposób na dodatkową gotówkę w razie potrzeby. Karta kredytowa to również dobry sposób na zapewnienie sobie dodatkowej gotówki w razie potrzeby. Umiejętne korzystanie z karty kredytowej może zapewnić dostęp do gotówki i to zupełnie za darmo.

Każda karta kredytowa ma tzw. okres bezodsetkowy, jeżeli wykorzystane pieniądze zostaną w tym czasie zwrócone, klient nie ponosi żadnych kosztów. Kartę kredytową można wykorzystać zarówno do robienia zakupów przez internet jak i do robienia zakupów w sklepach stacjonarnych, coraz częściej można również opłacać rachunki karta kredytową.

Rozsądne wykorzystanie karty kredytowej może przynieść bardzo wiele korzyści.

Jaką kartę kredytową wybrać?

Citi Handlowy

Citi Handlowy

RRSO 9,59 %

Oprocentowanie nominalne kredytu w Citi Handlowy wynosi 6 %. RRSO 9,59 %, Prowizja 0 %.

APLIKUJ »

Szczegóły »

Axi Card

3.9 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 6000 zł, okres kredytowania do 12 rat.
RRSO pożyczki w Axi Card to 0%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

Przejdź do porównania kart kredytowych

Nie wiesz jakie konto bankowe wybrać?

Sprawdź na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze konta bankowego.

 • Bezpłatne prowadzenie konta

  Opłata za prowadzenie konta z reguły nie jest wysoka, jednak w ciągu całego roku uzbiera się z tego niemała sumka. Po co płacić za prowadzenie konta, skoro można znaleźć takie banki, które nie pobierają żadnej opłaty za prowadzenie konta. W niektórych bankach trzeba spełnić dodatkowe warunki aby konto było bezpłatne np. zapewnić wpływ środków w określonej wysokości lub wykonać określoną ilość transakcji kartą kredytową/debetową, w innych banka nie trzeba spełniać żadnych warunków aby prowadzenie konta było zupełnie bezpłatne.

 • Karta debetowa do konta

  Karta kredytowa/debetowa to obecnie standard, praktycznie wszyscy używamy plastykowych kart podczas robienia zakupów w sklepach stacjonarnych czy zakupów internetowych. Wybierając konto bankowe warto zwrócić uwagę, czy bank pobiera opłatę za wydanie karty debetowej do konta oraz ile wynosi opłata za korzystanie z karty kredytowej. Zwykle opłata za użytkowanie karty debetowej nie jest wysoka i można jej uniknąć wykonując określoną ilość transakcji bezgotówkowych. Warto wcześniej sprawdzić ile wynoszą opłaty za używanie karty debetowej.

 • Bezpłatne bankomaty

  Wypłata pieniędzy z bankomatu może kosztować. Niektóre banki pobierają prowizję za wypłatę pieniędzy z niektórych bankomatów. Zanim wybierzesz konto sprawdź ile wynosi prowizja za wypłatę gotówki z bankomatów, bez problemu znajdziesz ofertę konta bankowego z darmowymi wypłatami z bankomatów.

 • Transakcje internetowe, BLIK, szybkie przelewy…

  Jeżeli Twoje konto osobiste będzie służyło tylko do odbierania wynagrodzenia za pracę i robienia podstawowych zakupów, możliwość robienia szybkich internetowych przelewów nie jest istotna, jednak jeżeli zechcesz w przyszłości np. coś sprzedać na allegro albo olx szybkie przelewy internetowe będą miały już znaczenie. Zwróć na to uwagę wybierając konto osobiste.

Wybierz konto osobiste dopasowane do Twoich potrzeb

Poniżej zamieściliśmy zestawienie kont bankowych, podczas wyboru zwróć uwagę na wyżej wymienione podpowiedzi.Bank BNP Paribas S.A.

Konto Otwarte na Ciebie

unfold_lessunfold_moreWybierz Konto Otwarte na Ciebie z kartą dopasowaną do Twoich potrzeb
 • Wybierz Konto Otwarte na Ciebie z kartą dopasowaną do Twoich potrzeb
 • 0 zł za prowadzenie rachunku 1
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej 2
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów zlokalizowanych na terenie Centrów Klienta banku i Planet Cash w Polsce przy wyborze jednej z kart: Karta Otwarta na Dzisiaj, Karta Otwarta na Świat i Karta Otwarta na eŚwiat 3


10 zł za konto dotyczy opłaty miesięcznej za prowadzenie rachunku w ramach Konta Otwartego na Ciebie dostępnego dla konsumentów na podstawie Umowy ramowej rachunków bankowych, karty oraz elektronicznych kanałów dostępu.

2 Opłata za kartę debetową wynosi 0 zł, gdy:
a) Użytkownik Karty nie ukończył 26. roku życia,
lub
Użytkownik Karty:
w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonał co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe tą kartą oraz;
zalogował się (co najmniej 1 raz) do systemu bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile w poprzednim miesiącu kalendarzowym oraz,
wyraził zgody na komunikację z nami w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej.
Szczegółowe informacje znajdują się w „Regulaminie sprzedaży premiowej ‚Obniżka za kartę’ w BNP Paribas Bank Polska S.A.” (link: https://www.landing.bnpparibas.pl/konto_new2_nd_104/doc/REGULAMIN_SPRZEDAZY_PREMIOWEJ_OBNIZKA_ZA_KARTE.pdf)
Opłata za kartę wynosi 2 zł, gdyż Użytkownik Karty wykonał w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty co najmniej trzy transakcje bezgotówkowe tą kartą; w innym wypadku opłata wynosi 7 zł miesięcznie.

3 Nie dotyczy to wypłat BLIK z bankomatów Planet Cash w Polsce oznaczonych znakiem systemu BLIK. W przypadku wypłat BLIK opłata każdorazowo wynosi 5 zł.
Nie dotyczy to wypłat BLIK z bankomatów Planet Cash w Polsce oznaczonych znakiem systemu BLIK. W przypadku wypłat BLIK opłata każdorazowo wynosi 5 zł.

Sprawdź

Bank Millennium

Konto Millennium 360° w promocji 600 zł w wiosennej promocji konta"

unfold_lessunfold_more 100 zł za założenie konta Millennium 360° online z kartą debetową, wyrażenie zgód wymaganych regulaminem promocji, wpłatę min. 1000 zł w ciągu 14 dni od założenia konta, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku i zapłacenie min. 1 raz kartą do konta lub BLIKIEm
 • 100 zł za założenie konta Millennium 360° online z kartą debetową, wyrażenie zgód wymaganych regulaminem promocji, wpłatę min. 1000 zł w ciągu 14 dni od założenia konta, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku i zapłacenie min. 1 raz kartą do konta lub BLIKIEm
 • 200 zł w każdym z 6 miesięcy określonych w regulaminie dokona zalogowania do aplikacji mobilnej i wyda co najmniej 500 zł
 • 300 zł przez trzy kolejne miesiące w ciągu pierwszych sześciu miesięcy określonych w regulaminie dokona wpływu na konto w jednorazowej wysokości min. 1000 zł
 • nie można odwoływać wcześniej udzielonych zgód i zamykać konta przez wypłatą premii, a jeżeli konto zostało otwarte online należy potwierdzić jeszcze swoją tożsamość i złożyć wzór podpisu w dowolnej placówce. Konto w promocji można otworzyć do 25.06.2024 r. lub do wyczerpania limitu, szczegóły w regulaminie promocji Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta.

Sprawdź

Alior Bank

Konto internetowe

unfold_lessunfold_more0 zł za konto
 • 0 zł za konto
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy 300 zł płatności kartą miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów własnych i za granicą

Sprawdź

PKO Bank Polski

PKO Konto Firmowe

unfold_lessunfold_moreOtwórz konto firmowe z kartą VISA i zyskaj w promocji 20% zwrotu (do 200 zł miesięcznie) za zakupy na stacji paliw
 • Otwórz konto firmowe z kartą VISA i zyskaj w promocji 20% zwrotu (do 200 zł miesięcznie) za zakupy na stacji paliw
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie kart debetowych w PLN, EUR i USD
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów oraz wpłaty we wpłatomatach PKO Banku Polskiego (do 50 000 zł/m-c)

Sprawdź

Nest Bank

BIZnest Konto – konto firmowe

unfold_lessunfold_moreBezwarunkowe 6 x 0 zł za usługi dla Twojej firmy
 • Bezwarunkowe 6 x 0 zł za usługi dla Twojej firmy
 • 0 zł za prowadzenie konta firmowego
 • 0 zł za za wszystkie internetowe przelewy krajowe Elixir, w tym do ZUS i US
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty z bankomatów Euronet w Polsce
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty BLIKIEM z bankomatów
 • 0 zł za pierwszą kartę debetową VISA
 • 0 zł za kody SMS do autoryzacji przelewów w Bankowości internetowej

Sprawdź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

listSprawdź inne tematy


menu_open Spis treści

 1. Sposób na darmowy kredyt
 2. Jaką kartę kredytową wybrać?
 3. Nie wiesz jakie konto bankowe wybrać?
 4. Wybierz konto osobiste dopasowane do Twoich potrzeb
 5. Limit kredytowy w koncie
 6. Sprawdź na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze konta bankowego.
 7. Bezpłatne prowadzenie konta
 8. Karta debetowa do konta
 9. Bezpłatne bankomaty
PORÓWNANIA POŻYCZEK

Ocena
9.8
HapiPożyczki
Ocena
9.8
Profi Credit
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ
Ocena
8.1
Bocian Pożyczki
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
6.4
Provident
Ocena
5.3
Extra Kieszeń
Ocena
9.8
NetCredit
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
7.1
Vivus
Ocena
5
Prestito.pl
Ocena
9.8
HapiPożyczki
Ocena
9.8
Profi Credit
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.7
Kuki
Ocena
9.6
Finbo
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.1
Miloan.pl
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ