Konto z moneyback, najlepsze oferty w 2017r.

POŻYCZ 25 000 zł na 60 MIESIĘCY!

WEŹ SWOJĄ POŻYCZKĘ
KWOTA POŻYCZKI

PORÓWNAJ POŻYCZKI POZABANKOWE

KWOTA KREDYTU

OKRES SPŁATY

Ascot Finance

3.3 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 1000000 zł, okres kredytowania do 120 rat.
RRSO pożyczki w Ascot Finance to 80%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

RRSO 80%

konto z moneyback

Moneyback to zwrot części wydatków za płatności kartą do konta.
Bezpłatnych kont jest bardzo dużo, dlatego banki muszą zaproponować coś więcej niż tylko konto bez opłat. Dlatego właśnie powstał program moneyback, dzięki któremu możemy zaoszczędzić robiąc zakupy.

Zwrot wydatków poniesionych na zakupy to bardzo popularny sposób na zachęcenie klientów do założenia konta. Praktycznie co miesiąc pojawiają sie nowe promocje, jednak trzeba pamiętać, że oferta ofercie jest nie równa. Kont z „Moey Back” jest naprawdę dużo, jest w czym wybierać, jednak które konto warto wybrać?
Postanowiliśmy sprawdzić co banki maja do zaoferowania w ramach programu Money Back.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas moneyback: 2% limit premii: 25 zł co miesiąc (300 zł rocznie) Promocja „Konto z Money Back” jest dostępna dla nowych użytkowników banku, a trwać będzie od 22 maja 2017 r. do 31 sierpnia 2017 roku. W tym czasie skorzystać z niej mogą osoby, które nie były posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ROR) w Banku BGŻ BNP Paribas w ostatnich 6 miesięcach i podpiszą z bankiem umowę o uruchomienie konta z kartą i bankowością elektroniczną Pl@net. Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgody na marketing poprzez SMS i e-mail. Konto można otworzyć przez internet (umowę dostarczy kurier). Dodatkową zaletą oferty jest brak opłat za konto i kartę oraz za przelewy internetowe.

 • Zakładając Konto Optymalne BGŻ BNP Paribas w promocji „Konto z Money Back” trwającej do 31 sierpnia br. klienci mogą otrzymać nawet 300 zł/rok za zakupy kartą.
 • Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe moneyback: 5% limit premii: 15 zł co miesiąc (180 zł rocznie) Na zwrot 5% kwoty wydanej na zakupy mogą przez kolejne 6 miesięcy liczyć klienci, którzy wydali bankowi zgodę na przesyłanie informacji handlowych i posiadają konto i kartę płatniczą w T-Mobile, przy czym wydają nią minimum 200 zł bezgotówkowo miesięcznie. Aby zachować prawo do kolejnych premii z tytułu moneybacku po upływie 6 miesięcy, trzeba posiadać dodatkowo przynajmniej jeden produkt kredytowy w T-Mobile UB. Nie ma opłat za obsługę konta i przelewy internetowe. Karta jest bezpłatna jeżeli wykonywane są transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 200 zł miesięcznie.

 • Darmowe konto z aplikacją mobilną i funkcją Adroid Pay!
  Klient decydujący się na konto w T-Mobile Usługi Bankowe ma możliwość skorzystania z licznych przywilejów m.in. 0 zł za konto, kartę i przelewy internetowe, 0 zł za wypłaty z bankomatów oraz darmowe przelewy natychmiastowe do innych banków (10 w miesiącu i 5% zwrotu wartości zakupów (opłaconych kartą do konta, Android PayTM oraz Blikiem, do 15 zł miesięcznie).
 • Konto w T-Mobile Usługi Bankowe

Konto 360 stopni w Banku Millennium moneyback: 5% płatności BLIK-iem i 2% płatności kartą limit premii: 30 zł miesięcznie za płatności kartą i 30 zł za płatności BLIK-iem (łącznie: 360 zł przez 6 miesięcy) Z oferty mogą skorzystać osoby, które w czasie od 29.02.2016 r. nie miały rachunku osobistego w Banku Millennium i podpiszą z bankiem umowę o prowadzenie konta z kartą i wyrażą zgodę na przesyłanie informacji marketingowych. Premie mogą być wypłacane przez kolejne 6 miesięcy po przystąpieniu do promocji. Najwięcej zyskają osoby, które będą płaciły zarówno kartą, jak i BLIK-iem. Konto można założyć do 30 czerwca 2017 r. Konto i karata będą bezpłatne, jeżeli na konto będzie wpływać minimum 1000 zł miesięcznie.

 • Konto 360º Banku Millennium daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna
 • Konto 360º Banku Millennium

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

listSprawdź inne tematy


  PORÓWNANIA POŻYCZEK

  Ocena
  9.8
  Smartney.pl
  Ocena
  9.6
  HapiPożyczki
  Ocena
  9.6
  Profi Credit
  Ocena
  9.6
  Loans 4 Players
  Ocena
  9.2
  Wonga
  Ocena
  8.9
  SuperGROSZ
  Ocena
  8.1
  Bocian Pożyczki
  Ocena
  7.8
  Axi Card
  Ocena
  6.7
  Autokapital.pl
  Ocena
  6.6
  Ascot Finance
  Ocena
  9.9
  NetCredit
  Ocena
  9.5
  PożyczkaPLUS
  Ocena
  9.2
  Wonga
  Ocena
  9
  Smart Pożyczka
  Ocena
  7.8
  Axi Card
  Ocena
  7.1
  Vivus
  Ocena
  9.8
  Smartney.pl
  Ocena
  9.7
  Kuki
  Ocena
  9.6
  HapiPożyczki
  Ocena
  9.6
  Profi Credit
  Ocena
  9.6
  Finbo
  Ocena
  9.6
  Loans 4 Players
  Ocena
  9.5
  PożyczkaPLUS
  Ocena
  9.3
  Miloan.pl
  Ocena
  9
  Smart Pożyczka
  Ocena
  8.9
  SuperGROSZ