Karta debetowa kredytowa

HapiPożyczki

4.7 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 25000 zł, okres kredytowania do 49 rat.
RRSO pożyczki w HapiPożyczki to 9,72%. Wiek od 18 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

9.4 Ocena
2506 Wybrało
RRSO 9,72%
KWOTA POŻYCZKI

PORÓWNAJ POŻYCZKI POZABANKOWE

KWOTA KREDYTU

OKRES SPŁATY

Ascot Finance

3.4 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 1000000 zł, okres kredytowania do 120 rat.
RRSO pożyczki w Ascot Finance to 80%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

6.7 Ocena
1864 Wybrało
RRSO 80%

Pozabankowa karta kredytowa, czy istnieje taki produkt?

Aby otrzymać kartę kredytową w banku, trzeba wykazać się zdolnością kredytową. Udokumentowany dochód to nie wszystko, bank podczas analizy wniosku bierze wiele czynników pod uwagę. Przy minimalnym dochodzie raczej są marne szanse aby otrzymać kartę kredytową.

Jednak rynek finansowy ma to do siebie, że bardzo szybko zapełniają się luki w produktach na które jest zapotrzebowanie. Coraz więcej firm pozabankowych ma w swojej ofercie pozabankwą kartę kredytową.

Kartę kredytową w firmie pozabankowej jest zdecydowanie łatwiej otrzymać niż w banku, niektóre firmy pożyczkowe polegają jedynie na oświadczeniu w innych trzeba będzie wykazać miesięczny dochód, jednak minimalny dochód jest wystarczający aby otrzymać pozabankową kartę kredytową.

Cardina to firma pożyczkowa, która oferuje swoim klientom kartę kredytową z limitem od 600 zł do 5000 zł miesięcznie. Wysokość limitu zależy od zdolności kredytowej klienta, przy minimalnym dochodzie na poziomie 1500 zł z powodzeniem można wnioskować o limit w wysokości 3000 zł.

Wysokość limitu ustalana jest na okres 12 miesięcy, jeżeli użytkownik systematycznie spłaca zadłużenie nawet w minimalnej wymaganej wysokości , karta zostaje przedłużona automatycznie o kolejne 12 miesięcy.

Klient korzystający z pozabankowej karty kredytowej w Credina ponosi koszty jedynie w tedy gdy korzysta z karty. Nie są naliczane żadne opłty gdy limit nie jest wykorzystany.

Cardina

2 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 5000 zł, okres kredytowania do 12 rat.
RRSO pożyczki w Cardina to 144%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

3.9 Ocena
1210 Wybrało
RRSO 144%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 144,00% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3660,00 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2160,00 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę Limitu kredytowego 2160,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01/08/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Inna firmą pożyczkową, która ma w swojej ofercie karte kredytową jestAXI Card.

Karta AXI to instytucja pozabankowa, która przyznaje kartę kredytową AXI na przejrzystych warunkach. Proces wnioskowania odbywa się online lub telefonicznie. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, firma pożyczkowa wysyła do pożyczkobiorcy kuriera, który dostarcza umowę pożyczki.

Axi Card

3.9 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 6000 zł, okres kredytowania do 12 rat.
RRSO pożyczki w Axi Card to 0%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

7.8 Ocena
91 Wybrało
BEZPŁATNA!

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Axi: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 87,26% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1700 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 9,00 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1802 zł (w tym: kapitał 1700 zł, odsetki 12,75 zł, prowizja za korzystanie z karty 89,25 zł). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 255 zł. Stan na 27/01/2020

Jaką kartę kredytową wybrać?

Dla osób z kiepską historią kredytową, przy braku zdolności kredytowej jedyną opcją jest karta kredytowa pozabankowa. Osoby, które posiadają zdolność kredytową mają bardzo szeroki wybór.

Kartę kredytową w swojej ofercie ma praktycznie każdy bank, otwierając dowolną porównywarkę finansową można znaleźć wiele ofert kart kredytowych, wybór jest tak duży, że ciężko zdecydować się na konkretną ofertę.

Aby wybrać dobrze, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na koszty czyli RRSO, oczywiście im niższe tym lepiej, ale to nie wszystko. Ważny jest również okres bez odsetkowy. Kilkadziesiąt dni, bez oprocentowania i innych opłat to bardzo istotna kwestia dla posiadacza karty kredytowej. W niektórych bankach okres bez odsetkowy wynosi nawet 60 dni. Kolejną bardzo istotna kwestią jest możliwość wypłacania pieniędzy z bankomatów bez prowizji. Tylko w niektórych bankach można bez opłat wypłacać pieniądze z bankomatów kartą kredytową, większość jednak za takie operacje pobiera opłatę.

Dość ważną kwestią dla wielu osób będzie możliwość przelania pieniędzy z karty na własny rachunek bankowy, tzw. kredyt w karcie kredytowej.

Najlepsza karta kredytowa, czy taka istnieje?

Karta kredytowa to kawałeczek plastiku, jeżeli umiejętnie z tego plastiku korzystamy, spłacamy na bieżąco zadłużenie „wyrabiając” się w okresie bez odsetkowym, to mamy praktycznie ciągle darmowy kredyt, płacimy jedynie roczną opłatę za kartę kredytową. Najlepsza karta kredytowa to tania karta kredytowa, jeżeli korzystamy z karty z głową to większość kart kredytowych oferowanych przez banki będzie ok. Jak zazwyczaj, najważniejsze jest odpowiednie, mądre podejście konsumenta.

Chcesz wybrać odpowiednią dla siebie kartę kredytową? Sprawdź porównanie wszystkich kart kredytowych

forumOpinie, komentarze, oceny

Anna

Karta jak na kartępozabankową, wysokie rrso ale wiadomo na co człowiek się decyduje, nie mam zastrzeżeń jedynie co do obsługi, nieraz jest miło i grzecznie a nieraz odbiera jakiś gbur!


Konro

Dobra oferta z Cardiny chociaż RRSO nie za niskie:) Ale jak się nie ma zdolności a chce się mieć karte to Cardina spoko, z axi nie korzystałem


Kasia

Dla mnie też ok, dostałam kartę na 1500zł, wykorzystałam część od razu a reszta została na karcie. Spłaciłam teraz całość a z karty mogę dalej korzystać już bez ponownego wnioskowania, po prostu leży i czeka na kolejne wydatki.


Kamil

Cardina ma wyższe oprocentowanie ale łatwiej kartę dostać, po zatym można przelać środki z karty na swoje konto chyba 90% całej kwoty


Artek

Polecam Cardina, tylko oczywiście trzeba korzystać z głową jak z resztą z każdą kartą


Monedo

4.6 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 20000 zł, okres kredytowania do 36 rat.
RRSO pożyczki w Monedo to 24%. Wiek od 18 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

9.1 Ocena
1275 Wybrało
RRSO 24%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

listPodobne artykuły

  • Kredyt na nagłe wydatki Badania pokazują, że prawie 40% osób posiadających kredyt gotówkowy przeznacza otrzymane pieniądze na sfinansowanie bieżących potrzeb i niespodziewanych wydatków.
  • Kredyt konsolidacyjny bez zaświadczenia o zarobkach Kłopoty ze spłata wcześniej zaciągniętych zobowiązań dotykają coraz więcej osób.
  • Karta kredytowa czy gotówka? Tylko gotówka” często słyszymy to z ust osób, które wcześniej miały problemy kredytowe lub widziały, jak inni zmagali się z problemami związanymi z kredytami lub długami.
  • Kredyt na 0% w banku Darmowe pożyczki w firmach pozabankowych cieszą się bardzo dużą popularnością.

menu_open Spis treści

  1. Jaką kartę kredytową wybrać?
  2. Najlepsza karta kredytowa, czy taka istnieje?
  3. Pozabankowa karta kredytowa, czy istnieje taki produkt?
PORÓWNANIA POŻYCZEK

Ocena
9.7
pożyczkaOK
Ocena
9.7
Smartney.pl
Ocena
9.5
Profi Credit
Ocena
9.4
HapiPożyczki
Ocena
9.2
Wonga
Ocena
9.1
Monedo
Ocena
8.9
SuperGROSZ
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
6.7
Ascot Finance
Ocena
6.7
Autokapital.pl
Ocena
9.9
NetCredit
Ocena
9.5
PożyczkaPLUS
Ocena
9.5
SmartPożyczka
Ocena
9.2
Wonga
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
7.1
Vivus
Ocena
5.5
Ofin
Ocena
9.8
Kuki
Ocena
9.7
pożyczkaOK
Ocena
9.7
Smartney.pl
Ocena
9.6
Finbo
Ocena
9.5
PożyczkaPLUS
Ocena
9.5
Profi Credit
Ocena
9.5
SmartPożyczka
Ocena
9.4
HapiPożyczki
Ocena
9.2
Miloan.pl
Ocena
9.1
Monedo