Karta debetowa kredytowa

Online Gotówka

4.5 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 15000 zł, okres kredytowania do 2 rat.
RRSO pożyczki w Online Gotówka to 0%. Wiek od 18 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!
KWOTA POŻYCZKI

PORÓWNAJ POŻYCZKI POZABANKOWE

KWOTA KREDYTU

OKRES SPŁATY

Pozabankowa karta kredytowa, czy istnieje taki produkt?

Aby otrzymać kartę kredytową w banku, trzeba wykazać się zdolnością kredytową. Udokumentowany dochód to nie wszystko, bank podczas analizy wniosku bierze wiele czynników pod uwagę. Przy minimalnym dochodzie raczej są marne szanse aby otrzymać kartę kredytową.

Jednak rynek finansowy ma to do siebie, że bardzo szybko zapełniają się luki w produktach na które jest zapotrzebowanie. Coraz więcej firm pozabankowych ma w swojej ofercie pozabankwą kartę kredytową.

Kartę kredytową w firmie pozabankowej jest zdecydowanie łatwiej otrzymać niż w banku, niektóre firmy pożyczkowe polegają jedynie na oświadczeniu w innych trzeba będzie wykazać miesięczny dochód, jednak minimalny dochód jest wystarczający aby otrzymać pozabankową kartę kredytową.

Cardina to firma pożyczkowa, która oferuje swoim klientom kartę kredytową z limitem od 600 zł do 5000 zł miesięcznie. Wysokość limitu zależy od zdolności kredytowej klienta, przy minimalnym dochodzie na poziomie 1500 zł z powodzeniem można wnioskować o limit w wysokości 3000 zł.

Wysokość limitu ustalana jest na okres 12 miesięcy, jeżeli użytkownik systematycznie spłaca zadłużenie nawet w minimalnej wymaganej wysokości , karta zostaje przedłużona automatycznie o kolejne 12 miesięcy.

Klient korzystający z pozabankowej karty kredytowej w Credina ponosi koszty jedynie w tedy gdy korzysta z karty. Nie są naliczane żadne opłty gdy limit nie jest wykorzystany.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 144,00% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3660,00 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2160,00 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę Limitu kredytowego 2160,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01/08/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Wirtualna karta kredytowa Twisto

Twisto to nowoczesna forma płatności. Z Twisto można kupić teraz, a zapłacić później. Za darmo nawet do 45 dni. Albo jeszcze później – na jasnych zasadach. Karta wirtualna dostępna od ręki. Kategoryzacja wydatków. Najlepszy kurs wymiany walut.

wirtualna karta kredytowa

UWAGA, BONUS DLA UŻYTKOWNIKA Twisto!

  60 zł dla każdego użytkownika, który spełni m.in. następujące warunki:

 • przystąpi do Promocji w jej trakcie i w okresie trwania Promocji nie zrezygnuje z udziału w Promocji;
 • aktywuje kartę płatniczą wydaną przez Twisto payments za pośrednictwem Konta;
 • dokona co najmniej jednej transakcji kartą płatniczą lub kartą wirtualną wydaną przez Twisto payments w okresie 30 dni licząc od dnia otwarcia Konta Twisto i zawarcia Umowy z Twisto;
 • dokona co najmniej 3 transakcji kartą płatniczą bądź kartą wirtualną w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzył Konto Twisto i zawarł Umowę z Twisto.

Zarejestruj się w Twisto

Pozabankowa karta kredytowa Axi Card

Inna firmą pożyczkową, która ma w swojej ofercie kartę kredytową jestAXI Card.

Karta AXI to instytucja pozabankowa, która przyznaje kartę kredytową AXI na przejrzystych warunkach. Proces wnioskowania odbywa się online lub telefonicznie. Po wydaniu pozytywnej decyzji kredytowej, firma pożyczkowa wysyła do pożyczkobiorcy kuriera, który dostarcza umowę pożyczki.

Pozabankowa karta kredytowa axi card

Axi Card

3.9 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 6000 zł, okres kredytowania do 12 rat.
RRSO pożyczki w Axi Card to 0%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

Reprezentatywny przykład dla karty kredytowej Axi: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 87,26% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1700 zł pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 9,00 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1802 zł (w tym: kapitał 1700 zł, odsetki 12,75 zł, prowizja za korzystanie z karty 89,25 zł). Klient posiada opcję spłaty kwoty minimalnej w wysokości 255 zł. Stan na 27/01/2020

Jaką kartę kredytową wybrać?

Dla osób z kiepską historią kredytową, przy braku zdolności kredytowej jedyną opcją jest karta kredytowa pozabankowa. Osoby, które posiadają zdolność kredytową mają bardzo szeroki wybór.

Kartę kredytową w swojej ofercie ma praktycznie każdy bank, otwierając dowolną porównywarkę finansową można znaleźć wiele ofert kart kredytowych, wybór jest tak duży, że ciężko zdecydować się na konkretną ofertę.

Aby wybrać dobrze, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na koszty czyli RRSO, oczywiście im niższe tym lepiej, ale to nie wszystko. Ważny jest również okres bez odsetkowy. Kilkadziesiąt dni, bez oprocentowania i innych opłat to bardzo istotna kwestia dla posiadacza karty kredytowej. W niektórych bankach okres bez odsetkowy wynosi nawet 60 dni. Kolejną bardzo istotna kwestią jest możliwość wypłacania pieniędzy z bankomatów bez prowizji. Tylko w niektórych bankach można bez opłat wypłacać pieniądze z bankomatów kartą kredytową, większość jednak za takie operacje pobiera opłatę.

Dość ważną kwestią dla wielu osób będzie możliwość przelania pieniędzy z karty na własny rachunek bankowy, tzw. kredyt w karcie kredytowej.

Najlepsza karta kredytowa, czy taka istnieje?

Karta kredytowa to kawałeczek plastiku, jeżeli umiejętnie z tego plastiku korzystamy, spłacamy na bieżąco zadłużenie „wyrabiając” się w okresie bez odsetkowym, to mamy praktycznie ciągle darmowy kredyt, płacimy jedynie roczną opłatę za kartę kredytową. Najlepsza karta kredytowa to tania karta kredytowa, jeżeli korzystamy z karty z głową to większość kart kredytowych oferowanych przez banki będzie ok. Jak zazwyczaj, najważniejsze jest odpowiednie, mądre podejście konsumenta.

Karta kredytowa z prezentem?

Dzięki karcie kredytowej można opłacić, rachunki, zapłacić za zakupy internetowe, kupić paliwo. Decydując się na kartę kredytową można również otrzymać co nieco w gratisie. Konkurencja na rynku kart kredytowych jest spora z tego powodu banki organizują różne ciekawe promocje. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych promocji z których na pewno warto skorzystać.

Chcesz wybrać odpowiednią dla siebie kartę kredytową? Sprawdź porównanie wszystkich kart kredytowych

forumOpinie, komentarze, oceny

Anna

Karta jak na kartępozabankową, wysokie rrso ale wiadomo na co człowiek się decyduje, nie mam zastrzeżeń jedynie co do obsługi, nieraz jest miło i grzecznie a nieraz odbiera jakiś gbur!


Konro

Dobra oferta z Cardiny chociaż RRSO nie za niskie:) Ale jak się nie ma zdolności a chce się mieć karte to Cardina spoko, z axi nie korzystałem


Kasia

Dla mnie też ok, dostałam kartę na 1500zł, wykorzystałam część od razu a reszta została na karcie. Spłaciłam teraz całość a z karty mogę dalej korzystać już bez ponownego wnioskowania, po prostu leży i czeka na kolejne wydatki.


Kamil

Cardina ma wyższe oprocentowanie ale łatwiej kartę dostać, po zatym można przelać środki z karty na swoje konto chyba 90% całej kwoty


Artek

Polecam Cardina, tylko oczywiście trzeba korzystać z głową jak z resztą z każdą kartą


Vivus

3.6 out of 5 stars

Maksymalna kwota pożyczki 7500 zł, okres kredytowania do 60 dni.
RRSO pożyczki w Vivus to 0%. Wiek od 20 lat.

APLIKUJ »

Szczegóły »

BEZPŁATNA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

listSprawdź inne tematy


menu_open Spis treści

 1. Wirtualna karta kredytowa Twisto
 2. Pozabankowa karta kredytowa Axi Card
 3. Jaką kartę kredytową wybrać?
 4. Najlepsza karta kredytowa, czy taka istnieje?
 5. Pozabankowa karta kredytowa, czy istnieje taki produkt?
 6. UWAGA, BONUS DLA UŻYTKOWNIKA Twisto!
 7. Karta kredytowa z prezentem?
PORÓWNANIA POŻYCZEK

Ocena
9.8
HapiPożyczki
Ocena
9.8
Profi Credit
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ
Ocena
8.1
Bocian Pożyczki
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
6.4
Provident
Ocena
5.1
Extra Kieszeń
Ocena
9.8
NetCredit
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.3
Wonga
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
7.8
Axi Card
Ocena
7.1
Vivus
Ocena
5
Prestito.pl
Ocena
9.8
HapiPożyczki
Ocena
9.8
Profi Credit
Ocena
9.8
Kuki
Ocena
9.8
Smartney.pl
Ocena
9.7
Finbo
Ocena
9.4
PożyczkaPLUS
Ocena
9.1
Miloan.pl
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9
Online Gotówka
Ocena
8.8
SuperGROSZ