Kalkulator oprocentowania

Gdzie znajleźć najlepszy kredyt Ecasa.pl poleca  Ecasa.pl poleca

Konto internetowe dbNET Tylko teraz - Konto z limitem kredytowym do 50 000 PLN.
 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie
 • Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach na całym świecie za darmo

Kredyty bez bik

Szybkie pożyczki

Kalkulator OC

Kalkulator kredytowy


NAJLEPSZY KREDYT
kredyt przez internet

Jednym wnioskiem złożysz zapytanie do kilku firm i banków. Pożyczka na dowód bez zaświadczeń, pożyczki pod weksel, kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń, do 5.000 na dowód !

ZŁÓŻ WNIOSEK
szybki kredyt w banku p;ocztowym

Kredyt gotówkowy Raz Dwa

W małej miejscowości czy dużym mieście, na niespodziewane i zaplanowane wydatki weźmiesz kredyt gotówkowy Raz Dwa.

Wypełnij wniosek kontaktowy. Zobaczysz jakie to jest proste!

WYŚLIJ WNIOSEK
Aktualności

Dobra lokata 13000 zł na dwanaście miesięcy. Zestawienie z dnia niedziela, 14 września 2014r.

Dobra lokata 13000 zł na dwanaście miesięcy. Zestawienie z dnia niedziela, 14 września 2014r.Sektor depozytów bankowych w ostatnich miesiącach jest bardzo zmienny, dlatego wybierając lokatę warto ...Więcej

Fundacja PZU partnerem strategicznym olimpiady Zwolnieni z teorii

Fundacja PZU partnerem strategicznym olimpiady Zwolnieni z teoriiFundacja PZU została partnerem strategicznym ogólnopolskiej olimpiady Zwolnieni z teorii, organizowanej przez fundację ...Więcej

Najlepszy kredyt mieszkaniowy 160000 zł.Ranking z dnia niedziela, 14 września 2014r.

Najlepszy kredyt mieszkaniowy 160000 zł.Ranking z dnia niedziela, 14 września 2014r. Najkorzystniejsze kredyty hipoteczne. Ranking z dnia niedziela, 14 września 2014r. Ranking ...Więcej

Najlepszy kredyt 45000 zł.Ranking z dnia niedziela, 14 września 2014r.

Najlepszy kredyt 45000 zł.Ranking z dnia niedziela, 14 września 2014r. Najlepsze kredyty gotówkowe. Ranking z dnia niedziela, 14 września 2014r.. Ranking ...Więcej

Korzystna lokata 5000 zł na osiem miesięcy. Zestawienie z dnia sobota, 13 września 2014r.

Korzystna lokata 5000 zł na osiem miesięcy. Zestawienie z dnia sobota, 13 września 2014r.Sektor lokat bankowych w ostatnich miesiącach ciągle się zmienia, dlatego wybierając lokatę warto ...Więcej

Mobilne płatności zbliżeniowe Visa wykorzystujące chmurę - wdrożenie na Słowacji

Mobilne płatności zbliżeniowe Visa wykorzystujące chmurę - wdrożenie na SłowacjiBank VUB, we współpracy z Intesa Sanpaolo Card i Visa Europe, jako pierwszy ...Więcej

Zapraszamy na forum
Kategorie
eCasa.pl

POŻYCZKA LUB KREDYT.

Nawet do 120 000zł.
Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty!

Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Decyzja nawet w 15 minut !

ZŁÓŻ WNIOSEK

Porównanie kredytów

Tylko dokładne porównanie produktów bankowych pozwoli Ci na wybranie najkorzystniejszej oferty.Nie warto sugerować się wielkimi kampaniami reklamowymi, nie warto wybierać kredytu czy ubezpieczenia na podstawie opinii sąsiada.
Tylko porównując parametry kilku ofert będziesz w stanie wybrać tę najkorzystniejszą.▽ WYBIERZ PRODUKT Z GRUPY

▽ WYBIERZ Z KATEGORII

Aktualności
Powiadomienia

Rada Polityki Pieniężnej ponownie obniżyła stopy procentowe!

Co to oznacza dla Ciebie? Kredyty są jeszcze tańsze! Obecnie maksymalne oprocentowanie kredytów gotówkowych nie może przekroczyć 16%. Jeżeli aktualnie spłacasz jakieś zobowiązanie to prawdopodobnie jego oprocentowanie jest o wiele wyższe niż teraz.

To doskonały czas na konsolidację swoich zobowiązań. Porozmawiaj z doradcą i obniż swoje raty !

WYPEŁNIJ WNIOSEK O KREDYT KONSOLIDACYJNY

Szybki kredyt przez internet bez bik

Osoby które kiedyś miały problemy ze spłacaniem wcześniejszych zobowiązań marzą o kredycie bez zaświadczeń i bez prześwietleń w BIK i innych instytucjach zbierających dane o dłużnikach.

Również osoby, które z różnych przyczyn nie mogą przedstawić zaświadczenia o dochodach szukają błyskawicznie dostępnych kredytów bez przedstawiania dokumentów o zarobkach.

Gdzie znaleźć taki kredyt czy pożyczkę?

W ostatnim czasie bardzo dużą popularność zyskały tak zwane „kredyty bez bik” czyli zobowiązania finansowe udzielane na uproszczonych zasadach bez sprawdzania historii finansowej wnioskodawcy.

Po zmianach wprowadzonych na zakończenie 2011 roku o błyskawiczny kredyt było bardzo trudno w banku. Ustawa zobowiązała instytucje finansowe do bardziej rygorystycznego sprawdzania zdolności do zaciągnięcia kredytu. Zyskały na popularności dzięki temu pożyczki udzielane przez instytucji pozabankowe.

Sytuacja jednak powoli się zmienia. W obecnej chwili coraz więcej banków proponuje kredyty gotówkowe na uproszczonych zasadach. Kredyt do 5000 PLN jest proponowany przez wiele banków bez zaświadczeń o dochodach, wystarczy deklaracja słowna kredytobiorcy.

Zapewne na zmianę podejścia do klientów ze złą historią kredytową duży wpływ miał sukces szybkich pożyczek pozabankowych. Banki nie mogły przejść obok tego bez reakcji.

Jak jednak znaleźć taki bank, który zechce udzielić kredytu osobie z nieciekawą historią kredytowa?

Znaleźć najkorzystniejszy kredyt gotówkowy jest stosunkowo prosto. Wystarczy skorzystać z kalkulatora kredytowego, podać sumę kredytu i ilość rat i na pierwszej pozycji wyników zobaczymy najkorzystniejszą ofertę kredytową. Nie oznacza to jednak, że taki kredyt akurat dla nas będzie dostępny.

Aby znaleźć bank, który zechce udzielić kredytu osobie z nieciekawą historią kredytową warto wypełnić multiwniosek kredytowy. Przesyłając taki wniosek mamy pewność, że przeanalizowane będą wszystkie dostępne oferty nie wykluczając również pożyczek pozabankowych. Ostateczną decyzję o wyborze oferty podejmuje się w czasie rozmowy z doradcą.

Potrzebujesz szybkiego kredytu? Wypełnij multiwniosek. To gwarantuje Ci, że znajdziesz najkorzystniejsze rozwiązanie i uzyskasz zupełnie bezpłatną pomoc.

szybki kredyt

Jaka szybka pożyczka pozabankowa jest najkorzystniejsza?

Na pierwszym miejscu na pewno jest tutaj Provident. Porównując ofertę pożyczki w Providencie z kredytami konsumpcyjnymi można zauważyć że różnice w całkowitych kosztach nie sa bardzo duże. Nie ulega wątpliwości że takie pożyczki są zawsze droższe jednak ze wszystkich firm pozabankowych działających na naszym rynku pożyczka bez bik w Providencie jest najkorzystniejsza.

Jeżeli chcesz poznać dokładne szczegóły szybkiej pożyczki możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Nie zobowiązuje Cię to do zaciągnięcia pożyczki a może bardzo dużo wyjaśnić.

Najszybsza pożyczka na naszym rynku.

Niemiecka firma kredito.de weszła na Polski rynek ze swoją ofertą szybkich kredytów. Niemiecka solidność, oraz perfekcyjny system gwarantują najszybszą krótkoterminową pożyczkę na naszym rynku.

Wystarczy wypełnić niewielki formularz, cały proces weryfikacji wniosku przeprowadzany jest automatycznie. Podczas rejestracji trzeba podać swój nr konta. Pożyczka praktycznie po 15 minutach trafia na nasze konto.

Poniżej zamieściliśmy uproszczony kalkulator kosztów kredytu bez bik w kredito.de. Na stronie instytucji znajduje się dokładny kalkulator pożyczki bez bik.

Firma opiera się na rozbudowanym i zautomatyzowanym systemie, dzięki czemu decyzja o kredycie a także wypłata pieniędzy następuje w przeciągu 15 minut. Nie ma potrzeby weryfikowania rachunki bankowego tak jak w przypadku innych firm, które wymagają przelania 0,01zł w celu weryfikacji rachunku. Nie trzeba przesyłać żadnych dokumentów, ani przechodzić przez telefoniczną weryfikację.
Całą procedurę zaciągania kredytu przechodzi się przez Internet, a trwa to nie dłużej niż 15 minut.


kredyty bez bik

Pożyczki bez bik są udzielane na uproszczonych zasadach, więc również ryzyko dla pożyczkodawcy się zwiększa. Powoduje to zwiększenie całkowitych kosztów takiej pożyczki. Jednak w wielu wypadakch całkowite koszty mogą być niewiele większe niż w przypadku zwykłych kredytów konsumpcyjnych udzielanych przez banki.

Jeżeli nie wiesz na jaką pożyczkę bez bik się zdecydować, zapraszamy do skorzystania z kalkulatorów.

Kalkulatory pożyczki bez bik

Pożyczki prywatne

Czasami warto również przejrzeć serwisy ogłoszeniowe. W ostatnich czasach dość popularne stały się tak zwane pożyczki prywatne. Są one udzielane na zasadzie umowy cywilnej przez osoby prywatne na określonych zasadach. Oferty takich pożyczek można znaleźć na praktycznie wszystkich portalach ogłoszeniowych.

Jednak warto sobie uświadomić, że ryzyko przy pożyczkach prywatnych jest zdecydowanie większe, zarówno dla pożyczkodawcy jak i pożyczkobiorcy. Warto więc takich propozycji szukać w serwisach ogłoszeniowych , które specjalizują się w umieszczaniu ogłoszeń o pożyczkach prywatnych.

Jednym z takich serwisów, który umieszcza sprawdzone ogłoszenia finansowe jest eCasa.pl
eCasa.pl OGŁOSZENIA FINANSOWE

Uważaj na oszustwa !

Kredyt bez zaświadczeń na uproszczonych warunkach, bez sprawdzania zdolności kredytowej jest bardzo atrakcyjną oferta. Po wprowadzeniu zmian przez Komisję Nadzoru Finansowego, które bardzo ograniczyły dostęp do kredytów bankowych wielu osobom, kredyt bez bik jest niejednokrotnie jedynym wyjściem z trudnej sytuacji finansowej.

Niestety, oszuści zobaczyli w tym niezły interes. Na wielu portalach ogłoszeniowych pojawiają się oferty, w których proponowane są pożyczki bez bik nawet do kilkudziesięciu tysięcy zł. Aby skorzystać z takiej oferty trzeba wysłać sms , który może kosztować nawet kilkadziesiąt zł., niestety po wysałaniu takiego sms-a nic się nie dzieje oprócz straty pieniędzy.

Inny sposób, który stosują oszuści to przedwstępna wpłata nawet kilkuset zł. Niestetety po wpłaceniu pieniędzy kontakt się urywa a zamiast pożyczki zostajemy z większym długiem.

Ważne !

Pożyczaj tylko w firmach sprawdzonych, korzystając z oferty pożyczki prywatnej nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy przed otrzymaniem pożyczki. W przypadku pożyczki prywatnej czytaj dokładnie umowę cywilno prawną.

Pamiętaj że pożyczka bez bik to najczęściej krótkoterminowe zobowiązanie, którego suma nie przekracza najczęściej kilku tysięcy złotych. Są oczywiście wyjątki szczególnie jeżeli chodzi o pożyczki prywatne pod zastaw ale to oddzielny temat.

Pamiętaj o możliwości negocjacji warunków, jest to najczęściej możliwe w dużych firmach które udzielają pożyczek bez bik.

Korzystaj z kalkulatorów i porównaj wcześniej całkowity koszt pożyczki, którą chcesz zaciągnąć.

Wybierz pozyczkę pozabankową

Porównaj i wybierz. Wniosek przesłany za pośrednictwem naszego serwisu to minimum formalności i oszczędność czasu. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada najczęściej po 15 minutach.

+ Ekspres Kasa

grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Przelewy do 10 minut!

Porównanie kredytówPożyczka pozabankowa

Ekspres Kasa kredytówPożyczka pozabankowa – Ekspres Kasa ‣ Oferta dostępna
 • Teraz do Twojej pożyczki 50 zł w prezencie*
 • Pożyczka przez internet nawet do 2000 zł*
 • Wygodna spłata na 15, 30 a nawet 60 dni

⇓ Rozwiń/Zwiń ⇑

Pożyczka pozabankowa-Ekspres Kasa Pożyczka pozabankowa-Ekspres Kasa Pożyczka gotówkowa dla każdego! szybko, wygodnie i bez zbędnych formalności, dla nowych Klientów pierwsza pożyczka od 100 zł do 400 zł na 15 bądź 30 dni, dla stałych Klientów, którzy spłacili poprzednią pożyczkę w, terminie nawet 2000 zł na 60 dni, wniosek online – wystarczy numer PESEL i numer Twojego rachunki bankowego, naszą pożyczkę może otrzymać każdy od 21 do 70 roku życia, nasi Użytkownicy nie mogą figurować w Krajowym Rejestrze Długów.Przelewy do 10 minut!
Symulacja pożyczki:
Kwota pożyczki:1000 zł
Okres spłaty:30 dni
Do spłaty:1285 zł

-W przypadku ubiegania się o pożyczkę po raz drugi i kolejny istnieje możliwość uzyskania pożyczki w wysokości nawet 2 000 zł na czas aż do 60 dni.

Porównanie kredytówSzybka pożyczka

OK Money kredytówSzybka pożyczka – OK Money ‣ Oferta dostępna
 • Pierwsza pożyczka gratis!
 • Okres kredytowania do 30 dni
 • Pieniądze na koncie w ciągu godziny
 • Wniosek do wypełnienia przez internet

⇓ Rozwiń/Zwiń ⇑

Szybka pożyczka-OK Money Pożyczka pozabankowa. Dlaczego warto ubiegać się o mikropożyczkę w wysokości 200-1500 zł z OK Money? Akceptacja wniosku o udzielenie pożyczki chwilówki w trybie natychmiastowym 24/7 (24 godziny przez 7 dni w tygodniu). Pieniądze na Twoim koncie w ciągu godziny. OK Money oferuje szybkie i łatwo dostępne gotówkowe chwilówki online w wysokości od 200 – 1500 zł, dla tych Klientów, którzy potrzebują kredytu – dodatkowej gotówki.Proces przyznawania mikropożyczki jest błyskawiczny i możesz od razu sprawdzić wynik decyzji na ekranie swojego komputera.
-Pierwsza pożyczka może wynosić od 200 zł do 500 zł, kolejne maksymalnie do 3 000 zł.

+ Kredito24

grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Pierwsza pożyczka za darmo!

Porównanie kredytówPożyczka pozabankowa

Kredito24 kredytówPożyczka pozabankowa – Kredito24 ‣ Oferta dostępna
 • Bez zbędnych dokumentów- 100% online
 • Szybko i łatwo
 • Spłać w ciągu 7 dni a pierwsza pożyczka będzie za darmo!

⇓ Rozwiń/Zwiń ⇑

Pożyczka pozabankowa-Kredito24 jest polskim oddziałem niemieckiej instytucji kreditech.com. W sprawdzony i zaufany a zarazem innowacyjny sposób oferujemy szybkie pożyczki niewielkich sum pieniędzy wypłacane w ekspresowym czasie. Wystarczą tylko dwie minuty aby wypełnić wniosek elektroniczny, a Twoje konto zostanie zasilone natychmiastowo.Pierwsza pożyczka za darmo!
Symulacja pożyczki:
Kwota pożyczki:1000 zł
Okres spłaty:30 dni
Do spłaty:1000 zł

PROMOCJA

-Maksymalna kwota pożyczki wzrasta z każdą koleją pożyczką i może wynieść nawet 3 000 zł. Dostępna jest aplikacja na facebook, android, iOS. Pożyczka jest darmowa jeśli zostanie spłacona w 7 dni. Następne pożyczki dostępne są przez SMS.

Porównanie kredytówPożyczka pozabankowa

Net credit kredytówPożyczka pozabankowa – Net credit ‣ Oferta dostępna
 • Szybka pożyczka do 3000 zł
 • Pożyczka w ciągu godziny, bez poręczycieli i zastawu
 • Dostępna przez internet

⇓ Rozwiń/Zwiń ⇑

Pożyczka pozabankowa-Net credit Pożyczka gotówkowa od Net Credit to możliwość otrzymania sumy z zakresu od 150 do 2100 złotych na czas do 30 dni. Pierwsza pożyczka wynosi maksymalnie 600 złotych. Pieniądze zostają przekazane klientowi w ciągu godziny. Wniosek o pożyczkę można złożyć codziennie. Informacje o RRSO i warunkach udzielenia pożyczki w Szczegółach.

Porównanie kredytówPożyczka pozabankowa

Asa Kredyt kredytówPożyczka pozabankowa – Asa Kredyt ‣ Oferta dostępna
 • Kwota kredytu od 1000 do 3000 zł
 • Bez zabezpieczeń i poręczeń
 • Prosta i szybka procedura kredytowa

⇓ Rozwiń/Zwiń ⇑

Pożyczka pozabankowa-Asa Kredyt Pożyczka z rabatem, oprocentowanie tylko 4,9%
Proces ubiegania się o pożyczkę w Aasa RP w całości odbywa się przez Internet, jest więc bardzo prosty i szybki. Nie wymagamy poręczeń ani zabezpieczeń. A wszystko po to, by dostosować się do potrzeb naszych Klientów. Aby otrzymać pożyczkę w Aasa wystarczy, że: masz minimum 20 lat i nie więcej niż 72 , nie figurujesz w rejestrze dłużników, mieszkasz na stałe w Polsce, posiadasz stały dochód.

Porównanie kredytówPożyczka pozabankowa

Vivus kredytówPożyczka pozabankowa – Vivus ‣ Oferta dostępna
 • Szybka pożyczka w 15 minut!
 • Pierwsza pożyczka za darmo!

⇓ Rozwiń/Zwiń ⇑

Pożyczka pozabankowa-Vivus grey Szybki kredyt przez internet bez bikVivus.pl konsumentom oferuje pożyczki w wysokości od 100 do 2 500 złotych, po darmowej rejestracji na stronie instytucji otrzymasz decyzję i pieniądze w ciągu jedynie 15 minut. Uzyskaną kwotę należy spłacić do 30 dni. Informacje o RRSO i warunkach udzielenia pożyczki w Szczegółach.
-Pierwsza pożyczka może być udzielona na kwotę do 1 400 zł. Maksymalnie, w ramach kolejnych wniosków, pożyczyć można do 3 500 zł. Pierwsza pożyczka za darmo – bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Zawsze można przedłużyć termin spłaty. Gotówka dostępna już w 15 min. na koncie bankowym.

Porównanie kredytówPożyczka pozabankowa

Sms Kredyt kredytówPożyczka pozabankowa – Sms Kredyt ‣ Oferta dostępna
 • Pożyczka dostępna w parę minut
 • Oszczędność czasu
 • Bez wychodzenia z domu

⇓ Rozwiń/Zwiń ⇑

Pożyczka pozabankowa-Sms Kredyt Oferta SMS Kredyt skierowana jest do osób: w wieku 20-80 lat, posiadających nr PESEL, posiadających stałe źródło dochodu, posiadających stałe miejsce zamieszkania, nie posiadających negatywnej historii kredytowej w BIG InfoMonitor.
Pożyczki udzielane przez Internet:
jednoratalne w kwocie od 200 do 800 zł na czas 15 bądź 30 dni
wieloratalne w kwocie od 200 do 3 000 zł na czas od 2 do 24 miesięcy.

+ VIA SMS

grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Do 2000 zł w 10 minut!

Porównanie kredytówPożyczki pozabankowe

VIA SMS kredytówPożyczki pozabankowe – VIA SMS ‣ Oferta dostępna
 • Do 2000 zł*
 • Minimum formalności
 • Bez wychodzenia z domu

⇓ Rozwiń/Zwiń ⇑

Pożyczki pozabankowe-VIA SMS Jakie dokumenty i komu muszę przedstawić aby otrzymać pożyczkę?
Nie wymagane są żadne dokumenty, tylko telefon komórkowy i konto w przesiębiorstwa bankowego w Polsce. W niektórych przypadkach poprosimy Cię o przesłanie wyciągów z rachunki z 3 ostatnich miesięcy.
Czy mogę przedłużyć termin spłaty pożyczki?
Może się zdarzyć, że Twoja sytuacja osobista zmieni się i nie będziesz w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie. Bierzemy to pod uwagę i dlatego możemy zaoferować naszym Klientom możliwość przedłużenia spłaty pożyczki. Sprawdź na kalkulatorze umieszczonym na dole strony w zakładce Jak zwrócić? ile będzie kosztować przedłużenie terminu spłaty pożyczki.Do 2000 zł w 10 minut!
-Pierwsza pożyczka nie może przekroczyć sumy 500 zł. Limit może wzrosnąć do 2 000 zł. Nie wymagane są żadne dokumenty, tylko telefon komórkowy i konto w przesiębiorstwa bankowego w Polsce. Pieniądze mogą trafić na konto w ciągu 15 minut!

Kredyt lub pożyczka w kilkanaście minut !

Multiwniosek kredytowy

Multiwniosek kredytowy umożliwia Ci sprawdzenie gdzie masz szansę na kredyt lub pożyczkę. Wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy. Doradca sprawdza dostępne oferty kredytów i pożyczek i wybiera najkorzystniejszą opcję. W następnej kolejności kontaktuje się z Tobą i przedstawia ofertę.

Również dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Wypełnij wniosek
OFERTY PROMOCYJNE !
Getin Online Otwórz darmowe kontoz tabletem w prezencie! więcej...
Idea Bank Konto z darmowym debetem dla firm! więcej...
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach więcej...
mBank Bezpłatne eKONTO z darmowymi bankomatami.Odbierz za zakupy nawet 600 zł. więcej...
Alior Bank Pożyczka gotówkowa z gwarancją najniższej raty! więcej...
Porównaj

Kredyty Gotówkowe

KWOTA
KREDYTU

LICZBA
RAT

DOBRY KREDYT
DORADCA KREDYTOWY

Pożyczka czy kredyt? Wypełnij multiwniosek, dostaniesz to co jest dla Ciebie najkorzystniejsze !

Pożyczka przez internet
Mam długi …
Opinie
ranking
Forum
 • Ładowanie...
AKTUALIZACJA niedziela, 14 września 2014r.
Doradca
Potrzebujesz kredytu gotówkowego? Wypełnij krótki formularz kontaktowy. Rozmowa z doradcą kredytowym jest zupełnie bezpłatna.

Kredyt gotówkowy

Wybierz najtańszy kredyt gotówkowy. Przeprowadź symulację kosztów kilku kredytów


Szybka pożyczka

Pożyczka gotówkowa w 15 minut. Potrzebujesz jedynie dowodu osobistego.


Kredyt hipoteczny

Najtańszy kredyt hipoteczny znajdziesz tylko z naszym serwisem. Bezpłatna pomoc doradcy.

Kursy walut
NBP 2014-09-12
USD 3,2468 +0,10%
EUR 4,1957 +0,05%
CHF 3,4690 +0,07%
GBP 5,2720 +0,14%
Wspierane przez
Ogłoszenia