Porównaj kredyty

Kalkulator pożyczek Ecasa.pl poleca  Ecasa.pl poleca

Konto internetowe dbNET Tylko teraz - Konto z limitem kredytowym do 50 000 PLN.
 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie
 • Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach na całym świecie za darmo

Kredyty bez bik

Szybkie pożyczki

Kalkulator OC

Kalkulator kredytowy


NAJLEPSZY KREDYT
kredyt przez internet

Jednym wnioskiem złożysz zapytanie do kilku firm i banków. Pożyczka na dowód bez zaświadczeń, pożyczki pod weksel, kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń, do 5.000 na dowód !

ZŁÓŻ WNIOSEK
szybki kredyt w banku p;ocztowym

Kredyt gotówkowy Raz Dwa

W małej miejscowości czy dużym mieście, na niespodziewane i zaplanowane wydatki weźmiesz kredyt gotówkowy Raz Dwa.

Wypełnij wniosek kontaktowy. Zobaczysz jakie to jest proste!

WYŚLIJ WNIOSEK
Aktualności

Najkorzystniejsza lokata 5000 zł na dziesięć miesięcy. Porównanie z dnia piątek, 22 sierpnia 2014r.

Najkorzystniejsza lokata 5000 zł na dziesięć miesięcy. Porównanie z dnia piątek, 22 sierpnia 2014r.Rynek lokat bankowych w ostatnich miesiącach jest bardzo zmienny, dlatego podejmując decyzję o ...Więcej

Najtańszy kredyt hipoteczny 160000 zł.Ranking z dnia piątek, 22 sierpnia 2014r.

Najtańszy kredyt hipoteczny 160000 zł.Ranking z dnia piątek, 22 sierpnia 2014r. Najkorzystniejsze kredyty hipoteczne. Porównanie z dnia piątek, 22 sierpnia 2014r. Zestawienie ...Więcej

Zestawienia kredytowe kredyt 70000 zł.Ranking z dnia piątek, 22 sierpnia 2014r.

Zestawienia kredytowe kredyt 70000 zł.Ranking z dnia piątek, 22 sierpnia 2014r. Najkorzystniejsze kredyty gotówkowe. Ranking z dnia piątek, 22 sierpnia 2014r.. Porównanie ...Więcej

Najkorzystniejsza lokata 7000 zł na sześć miesięcy. Zestawienie z dnia czwartek, 21 sierpnia 2014r.

Najkorzystniejsza lokata 7000 zł na sześć miesięcy. Zestawienie z dnia czwartek, 21 sierpnia 2014r.Sektor lokat bankowych w ostatnich miesiącach ciągle się zmienia, dlatego podejmując decyzję o ...Więcej

Kredyt na wyprawkę szkolną.

Kredyt na wyprawkę szkolną. Koniec sierpnia to dla wielu z nas czas większych wydatków. We wrześniu ...Więcej

Credit Agricole: Już dziś zaprogramuj swoją karierę!

Credit Agricole: Już dziś zaprogramuj swoją karierę!Credit Agricole zaprasza młodych ludzi, którzy planują lub rozpoczynają karierę zawodową do udziału ...Więcej

POŻYCZKA W 5 MINUT !
szybka pożyczka

OK Money proponuje bardzo szybkie pożyczki w wysokości od 200 do 15000. Cały proces przyznawania pożyczki jest bardzo szybki, decyzję praktycznie można poznać natychmiast. Pieniądze przelewane są bezpośrednio na konto wnioskodawcy.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Zapraszamy na forum
Kategorie
eCasa.pl

POŻYCZKA LUB KREDYT.

Nawet do 120 000zł.
Nie trać czasu na szukanie lepszej oferty!

Także dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Porównanie kredytów

Tylko dokładne porównanie produktów bankowych pozwoli Ci na wybranie najkorzystniejszej oferty.Nie warto sugerować się wielkimi kampaniami reklamowymi, nie warto wybierać kredytu czy ubezpieczenia na podstawie opinii sąsiada.
Tylko porównując parametry kilku ofert będziesz w stanie wybrać tę najkorzystniejszą.▽ WYBIERZ PRODUKT Z GRUPY

▽ WYBIERZ Z KATEGORII

Aktualności
Powiadomienia

Rada Polityki Pieniężnej ponownie obniżyła stopy procentowe!

Co to oznacza dla Ciebie? Kredyty są jeszcze tańsze! Obecnie maksymalne oprocentowanie kredytów gotówkowych nie może przekroczyć 16%. Jeżeli aktualnie spłacasz jakieś zobowiązanie to prawdopodobnie jego oprocentowanie jest o wiele wyższe niż teraz.

To doskonały czas na konsolidację swoich zobowiązań. Porozmawiaj z doradcą i obniż swoje raty !

WYPEŁNIJ WNIOSEK O KREDYT KONSOLIDACYJNY

Szybki kredyt przez internet bez bik

Osoby które kiedyś miały problemy ze spłacaniem wcześniejszych zobowiązań marzą o kredycie bez zaświadczeń i bez prześwietleń w BIK i innych instytucjach zbierających dane o dłużnikach.

Również osoby, które z różnych przyczyn nie mogą przedstawić zaświadczenia o dochodach szukają błyskawicznie dostępnych kredytów bez przedstawiania dokumentów o zarobkach.

Gdzie znaleźć taki kredyt czy pożyczkę?

W ostatnim czasie bardzo dużą popularność zyskały tak zwane „kredyty bez bik” czyli zobowiązania finansowe udzielane na uproszczonych zasadach bez sprawdzania historii finansowej wnioskodawcy.

Po zmianach wprowadzonych na zakończenie 2011 roku o błyskawiczny kredyt było bardzo trudno w banku. Ustawa zobowiązała instytucje finansowe do bardziej rygorystycznego sprawdzania zdolności do zaciągnięcia kredytu. Zyskały na popularności dzięki temu pożyczki udzielane przez instytucji pozabankowe.

Sytuacja jednak powoli się zmienia. W obecnej chwili coraz więcej banków proponuje kredyty gotówkowe na uproszczonych zasadach. Kredyt do 5000 PLN jest proponowany przez wiele banków bez zaświadczeń o dochodach, wystarczy deklaracja słowna kredytobiorcy.

Zapewne na zmianę podejścia do klientów ze złą historią kredytową duży wpływ miał sukces szybkich pożyczek pozabankowych. Banki nie mogły przejść obok tego bez reakcji.

Jak jednak znaleźć taki bank, który zechce udzielić kredytu osobie z nieciekawą historią kredytowa?

Znaleźć najkorzystniejszy kredyt gotówkowy jest stosunkowo prosto. Wystarczy skorzystać z kalkulatora kredytowego, podać sumę kredytu i ilość rat i na pierwszej pozycji wyników zobaczymy najkorzystniejszą ofertę kredytową. Nie oznacza to jednak, że taki kredyt akurat dla nas będzie dostępny.

Aby znaleźć bank, który zechce udzielić kredytu osobie z nieciekawą historią kredytową warto wypełnić multiwniosek kredytowy. Przesyłając taki wniosek mamy pewność, że przeanalizowane będą wszystkie dostępne oferty nie wykluczając również pożyczek pozabankowych. Ostateczną decyzję o wyborze oferty podejmuje się w czasie rozmowy z doradcą.

Potrzebujesz szybkiego kredytu? Wypełnij multiwniosek. To gwarantuje Ci, że znajdziesz najkorzystniejsze rozwiązanie i uzyskasz zupełnie bezpłatną pomoc.

szybki kredyt

Jaka szybka pożyczka pozabankowa jest najkorzystniejsza?

Na pierwszym miejscu na pewno jest tutaj Provident. Porównując ofertę pożyczki w Providencie z kredytami konsumpcyjnymi można zauważyć że różnice w całkowitych kosztach nie sa bardzo duże. Nie ulega wątpliwości że takie pożyczki są zawsze droższe jednak ze wszystkich firm pozabankowych działających na naszym rynku pożyczka bez bik w Providencie jest najkorzystniejsza.

Jeżeli chcesz poznać dokładne szczegóły szybkiej pożyczki możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Nie zobowiązuje Cię to do zaciągnięcia pożyczki a może bardzo dużo wyjaśnić.

Najszybsza pożyczka na naszym rynku.


Niemiecka firma kredito.de weszła na Polski rynek ze swoją ofertą szybkich kredytów. Niemiecka solidność, oraz perfekcyjny system gwarantują najszybszą krótkoterminową pożyczkę na naszym rynku.

Wystarczy wypełnić niewielki formularz, cały proces weryfikacji wniosku przeprowadzany jest automatycznie. Podczas rejestracji trzeba podać swój nr konta. Pożyczka praktycznie po 15 minutach trafia na nasze konto.

Poniżej zamieściliśmy uproszczony kalkulator kosztów kredytu bez bik w kredito.de. Na stronie instytucji znajduje się dokładny kalkulator pożyczki bez bik.

Firma opiera się na rozbudowanym i zautomatyzowanym systemie, dzięki czemu decyzja o kredycie a także wypłata pieniędzy następuje w przeciągu 15 minut. Nie ma potrzeby weryfikowania rachunki bankowego tak jak w przypadku innych firm, które wymagają przelania 0,01zł w celu weryfikacji rachunku. Nie trzeba przesyłać żadnych dokumentów, ani przechodzić przez telefoniczną weryfikację.
Całą procedurę zaciągania kredytu przechodzi się przez Internet, a trwa to nie dłużej niż 15 minut.


kredyty bez bik

Pożyczki bez bik są udzielane na uproszczonych zasadach, więc również ryzyko dla pożyczkodawcy się zwiększa. Powoduje to zwiększenie całkowitych kosztów takiej pożyczki. Jednak w wielu wypadakch całkowite koszty mogą być niewiele większe niż w przypadku zwykłych kredytów konsumpcyjnych udzielanych przez banki.

Jeżeli nie wiesz na jaką pożyczkę bez bik się zdecydować, zapraszamy do skorzystania z kalkulatorów.

Kalkulatory pożyczki bez bik

Pożyczki prywatne

Czasami warto również przejrzeć serwisy ogłoszeniowe. W ostatnich czasach dość popularne stały się tak zwane pożyczki prywatne. Są one udzielane na zasadzie umowy cywilnej przez osoby prywatne na określonych zasadach. Oferty takich pożyczek można znaleźć na praktycznie wszystkich portalach ogłoszeniowych.

Jednak warto sobie uświadomić, że ryzyko przy pożyczkach prywatnych jest zdecydowanie większe, zarówno dla pożyczkodawcy jak i pożyczkobiorcy. Warto więc takich propozycji szukać w serwisach ogłoszeniowych , które specjalizują się w umieszczaniu ogłoszeń o pożyczkach prywatnych.

Jednym z takich serwisów, który umieszcza sprawdzone ogłoszenia finansowe jest eCasa.pl
eCasa.pl OGŁOSZENIA FINANSOWE

Uważaj na oszustwa !

Kredyt bez zaświadczeń na uproszczonych warunkach, bez sprawdzania zdolności kredytowej jest bardzo atrakcyjną oferta. Po wprowadzeniu zmian przez Komisję Nadzoru Finansowego, które bardzo ograniczyły dostęp do kredytów bankowych wielu osobom, kredyt bez bik jest niejednokrotnie jedynym wyjściem z trudnej sytuacji finansowej.

Niestety, oszuści zobaczyli w tym niezły interes. Na wielu portalach ogłoszeniowych pojawiają się oferty, w których proponowane są pożyczki bez bik nawet do kilkudziesięciu tysięcy zł. Aby skorzystać z takiej oferty trzeba wysłać sms , który może kosztować nawet kilkadziesiąt zł., niestety po wysałaniu takiego sms-a nic się nie dzieje oprócz straty pieniędzy.

Inny sposób, który stosują oszuści to przedwstępna wpłata nawet kilkuset zł. Niestetety po wpłaceniu pieniędzy kontakt się urywa a zamiast pożyczki zostajemy z większym długiem.

Ważne !

Pożyczaj tylko w firmach sprawdzonych, korzystając z oferty pożyczki prywatnej nigdy nie wpłacaj żadnych pieniędzy przed otrzymaniem pożyczki. W przypadku pożyczki prywatnej czytaj dokładnie umowę cywilno prawną.

Pamiętaj że pożyczka bez bik to najczęściej krótkoterminowe zobowiązanie, którego suma nie przekracza najczęściej kilku tysięcy złotych. Są oczywiście wyjątki szczególnie jeżeli chodzi o pożyczki prywatne pod zastaw ale to oddzielny temat.

Pamiętaj o możliwości negocjacji warunków, jest to najczęściej możliwe w dużych firmach które udzielają pożyczek bez bik.

Korzystaj z kalkulatorów i porównaj wcześniej całkowity koszt pożyczki, którą chcesz zaciągnąć.

Wybierz pozyczkę pozabankową

Porównaj i wybierz. Wniosek przesłany za pośrednictwem naszego serwisu to minimum formalności i oszczędność czasu. Decyzja o przyznaniu pożyczki zapada najczęściej po 15 minutach.

grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Kredyt gotówkowy

Provident

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • Już od 300 PLN
 • Szybka decyzja
 • Minimum formalności
 • Stałe raty bez ukrytych opłat
grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Kredyt gotówkowy

Profi Credit

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • Do 10 000 zł
 • Minimum formalności
 • Bez sprawdzania historii kredytowej w BIK
 • Wysoka przyznawalność
grey Szybki kredyt przez internet bez bik


ZOBACZ ZESTAWIENIE NAJLEPSZYCH POŻYCZEK POZABANKOWYCH
Zestawienie budowane jest na podstawie ankiety w której uczestniczą użytkownicy eCasa.pl

Pożyczka gotówkowa

OK Money

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • Szybka kasa od ręki!
 • Całkowicie online!
 • Do 1500 zł!
 • Błyskawiczny przelew na konto!
grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Szybka Pożyczka

Via SMS

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • Sam ustalasz wielkość pożyczki i spłaty
 • Pożyczka od 100 do 2000 zł
 • Minimalna ilość pól we wniosku – krótki formularz
 • Brak konieczności podawania źródeł dochodu przy wnioskowaniu o pożyczkę
grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Błyskawiczna Gotówka

SMS365.PL

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • Szybka pożyczka na kwotę 200, 310 bądź 620 złotych
 • Nie wymaga Twojej obecności, przedstawienia dokumentów ani dodatkowego zabezpieczenia pożyczki
 • Wystarczy telefon komórkowy i rachunek w jednym z polskich banków
 • Bardzo szybka decyzja o przyznaniu pożyczki!
grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Pożyczka gotówkowa

Kasomat.pl

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • szybka pożyczka przez internet
 • pieniądze już w 30 minut na koncie
 • brak długoterminowych zobowiązań
 • pożyczka w 3 prostych krokach
grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Kredyt gotówkowy

Net Credit

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • pierwsza pożyczka za darmo!
 • pierwsza pożyczka do 600 zł, kolejne do 2100 zł
 • spłata po 14 bądź 30 dniach
 • pieniądze na koncie już w ciągu godziny
grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Kredyt gotówkowy

Aasa Polska

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • jedyna prawdziwie nowoczesna pożyczka przez Internet bez wychodzenia z domu
 • pożyczka gotówkowa udzielana nawet na 36 miesięcy
 • atrakcyjne oprocentowanie – tylko 9%
 • pieniądze na koncie w ciągu kilku dni
grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Kredyt gotówkowy

MiniCredit

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • pożyczki od 100 do 2000 zł
 • spłata od 5 do 30 dni
 • pieniądze na koncie już w ciągu godziny
 • szybka i prosta rejestracja
grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Kredyty-chwilówki

Doradcy24

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • kwota kredytu nawet do 3000 zł
 • maksymalny wiek pożyczkobiorcy do 70 lat
 • błyskawiczna decyzja
 • możliwość skorzystania z kolejnej chwilówki bez zbędnych formalności
grey Szybki kredyt przez internet bez bik

Kredyty-chwilówki

Vivus

grey Szybki kredyt przez internet bez bik
 • pierwsza pożyczka z 0 oprocentowaniem
 • natychmiastowa decyzja o udzieleniu pożyczki
 • pieniądze na koncie nawet w 15 min. od decyzji
 • cały proces pożyczkowy on-line – nie wychodząc z domu
Kredyt lub pożyczka w kilkanaście minut !

Multiwniosek kredytowy

Multiwniosek kredytowy umożliwia Ci sprawdzenie gdzie masz szansę na kredyt lub pożyczkę. Wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy. Doradca sprawdza dostępne oferty kredytów i pożyczek i wybiera najkorzystniejszą opcję. W następnej kolejności kontaktuje się z Tobą i przedstawia ofertę.

Również dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

Wypełnij wniosek
OFERTY PROMOCYJNE !
Getin Online Otwórz darmowe kontoz tabletem w prezencie! więcej...
Idea Bank Konto z darmowym debetem dla firm! więcej...
Expander Porównamy dla Ciebie promocje w 20 bankach więcej...
mBank Bezpłatne eKONTO z darmowymi bankomatami.Odbierz za zakupy nawet 600 zł. więcej...
Alior Bank Pożyczka gotówkowa z gwarancją najniższej raty! więcej...
Porównaj

Kredyty Gotówkowe

KWOTA
KREDYTU

LICZBA
RAT

DOBRY KREDYT
DORADCA KREDYTOWY

Pożyczka czy kredyt? Wypełnij multiwniosek, dostaniesz to co jest dla Ciebie najkorzystniejsze !

Pożyczka przez internet
Mam długi …
Opinie
ranking
Forum
 • Ładowanie...
AKTUALIZACJA sobota, 23 sierpnia 2014r.
Doradca
Potrzebujesz kredytu gotówkowego? Wypełnij krótki formularz kontaktowy. Rozmowa z doradcą kredytowym jest zupełnie bezpłatna.

Kredyt gotówkowy

Wybierz najtańszy kredyt gotówkowy. Przeprowadź symulację kosztów kilku kredytów


Szybka pożyczka

Pożyczka gotówkowa w 15 minut. Potrzebujesz jedynie dowodu osobistego.


Kredyt hipoteczny

Najtańszy kredyt hipoteczny znajdziesz tylko z naszym serwisem. Bezpłatna pomoc doradcy.

Kursy walut
NBP 2014-08-22
USD 3,1520 -0,16%
EUR 4,1874 -0,05%
CHF 3,4602 +0,04%
GBP 5,2300 -0,10%
Wspierane przez
Ogłoszenia