Szukasz kredytu lub pożyczki?

Już nie musisz, nigdzie nie znajdziesz korzystniejszej oferty!

Wypełnij formularz

INDEPRO Nieruchomości na Dniach Kariery

KREDYT LUB POŻYCZKA?

NAWET DO 150.000

Błyskawiczna decyzja, minimum formalności.

Nigdzie nie znajdziesz korzystniejszej pożyczki!

Również dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

SprawdźINDEPRO Nieruchomości na Dniach Kariery
13:00

Zakończył się krakowski etap 19. edycji Dni Kariery organizowanych przez AIESEC Polska. 18 marca w pawilonie sportowo – dydaktycznym Uniwersytetu Ekonomicznego odwiedzający mogli zapoznać się z ofertami pracy, praktyk studenckich i staży z bez mała 60 firm i instytucji. Wśród wystawców jedynym reprezentantem branży nieruchomości była agencja INDEPRO Nieruchomości.

Dni Kariery to jedne z największych w kraju targów pracy, praktyk i staży. Organizowane przez AIESEC Polska, odbywają się co roku na wiosnę w największych ośrodkach akademickich. Tegoroczna edycja objęła dziewięć miast: Gdańsk, Toruń, Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin i Warszawę. Co rocznie w Dniach Kariery bierze  udział około 60 000 studentów i około 250 firm. Targi są miejscem, pozwalającym pracodawcom na kontakt z potencjalnymi pracownikami czy stażystami. Przez wzgląd na fakt, iż odbywają się w pawilonach uczelni wyższych, odwiedzającymi są w dużej mierze studenci, choć pojawiają się również absolwenci.

W tym roku krakowska edycja Dni Kariery przyciągnęła do pawilonów wystawienniczych około 60 firm i instytucji. Podobnie jak w latach ubiegłych impreza odbywała się w pawilonie sportowo – dydaktycznym Uniwersytetu Ekonomicznego. Na uwagę zasługuje fakt, iż mimo lokalnego charakteru imprezy, pośród wystawców dominowały międzynarodowe korporacje z przedstawicielstwami w Polsce. Niestety nie każdy z odwiedzających mógł znaleźć coś dla siebie. Nie tylko z powodu na fakt, iż liczba wystawców była ograniczona, ale również dlatego, iż wystawców moglibyśmy sklasyfikować w jedynie kilku kategoriach branżowych: bankowość i finanse, IT, FMCG i logistyka. Z pewnością, na tle zabiegających o zainteresowanie zwiedzających banków, agencji interaktywnych i sieci marketów, wyróżnił się jedyny na targach przedstawiciel branży nieruchomości, firma INDEPRO Nieruchomości.

Odbiorcami Dni Kariery są w większości ludzie młodzi, podejmujący decyzję o tym, co chcą robić w przyszłości, z jaką branżą chcą związać się zawodowo i jak zainwestować swój potencjał. Niektórzy z nich podjęli już pierwszą pracę czy staż, inni próbują wykorzystać swą przedsiębiorczość zakładając własne instytucji przy wsparciu inkubatorów przedsiębiorczości. Faktem jednak jest, iż praca w McDoland’s, w klubie za barem, czy otwarcie pierwszego sklepu internetowego nie przekłada się na wysokie zarobki. Staże czy praktyki studenckie niejednokrotnie trwają krótko i najczęściej w ogóle nie gwarantują dochodów. Natomiast praca w pośrednictwie nieruchomości wydaje się być doskonałym rozwiązaniem dla osób stawiających sobie wysoko poprzeczkę, jeżeli idzie o potencjalne zarobki, pozyskiwanie kontaktów i doświadczenia.

Mogłoby się wydawać, iż studenci są doskonałymi adresatami propozycji pracy w charakterze pośrednika nieruchomości, a to przez wzgląd na nienormowany czas pracy, a to z powodu na wysokie zarobki. Czy tak jest w praktyce?

– Niezupełnie. Nie każda studiująca osoba może próbować swoich sił  w tej branży. Przede wszystkim dlatego, iż jest to praca wymagająca dużego zaangażowania, elastyczności i dyspozycyjności. Nie jest to absolutnie praca dla studentów  dziennych. Dla każdego młodego człowieka ukończenie studiów z dobrymi wynikami powinno być celem priorytetowym, natomiast charakter pracy w tej branży sprawia, iż nie powinna być ona traktowana jako praca dorywcza, gdyż nie przynosi oczekiwanych efektów. Osoby studiujące zaocznie bądź wieczorowo mogą próbować swoich sił w tej branży, jednak wymagać to od nich będzie olbrzymiej samodyscypliny i doskonałej organizacji czasu pracy – mówi Armand Podczerwiński, Prezes INDEPRO Nieruchomości .

Co więc sprawia, iż instytucji z branży pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości poszukują możliwych pracowników na tego rodzaju targach? Z pewnością w głównej mierze chcą docierać do osób, które szukają inspiracji w jaki sposób wykorzystać własny potencjał i charyzmę, by zaraz po zakończeniu studiów zagospodarować je maksymalnie efektywnie pod kątem finansowym. Nie od dziś wiadomo, ze handlowcy są jedną z najlepiej zarabiających grup zawodowych, szczególnie w branży nieruchomości.

– Pracownicy naszej instytucji zarabiają  średnio 4-6 tys. złotych miesięcznie. Pracują w naszym zespole również osoby, które dzięki ciężkiej pracy i dużemu zaangażowaniu są w stanie uzyskiwać wynagrodzenie w wysokości 8 – 10 tys. złotych – komentuje Izabela Damięcka, kierownik działu sprzedaży w INDEPRO. – Warto więc poprzez udział w targach zwrócić uwagę na możliwości wiążące się z pracą w tej branży, aby za parę lat absolwenci znali spektrum możliwości znalezienia interesującej i dochodowej pracy bez potrzeby szukania jej za granicą.

Jakie warunki należy spełnić, by odnosić sukcesy jako pośrednik nieruchomości?

Na pewno decydują o tym pewne cechy charakteru jak otwartość, umiejętność nawiązywania kontaktów, elokwencja, łatwość w przyswajaniu wiedzy. To jednak nie wystarcza by osiągnąć sukces. Należy również wykazywać się nie małą determinacją, umieć wyznaczać sobie cele i do nich skrupulatnie dążyć. Ważna jest również doskonała organizacja czasu pracy. Z jednej strony można zaplanować sobie dzień według własnych potrzeb, nie jesteśmy ograniczani godzinami, które trzeba spędzić w biurze, z drugiej, należy jednak pamiętać o samodyscyplinie, by nie wpaść w pułapkę zbyt lekkiego podejścia do poczucia obowiązków, gdyż koniec miesiąca może nas zaskoczyć zbyt niskimi dochodami. Kolejną istotną cechą, którą powinny posiadać osoby, pragnące spróbować swoich sił w tej branży, to umiejętność słuchania i cierpliwość. Użytkownicy biur nieruchomości podejmują niezwykle ważną i niełatwą decyzję o zakupie bądź zbyciu nieruchomości, dlatego ważne jest dla nich wsparcie i fachowe doradztwo. Niebagatelne znaczenie ma zbadanie ich potrzeb i oczekiwań przed przedstawieniem oferty, to gwarantuje nie tylko sukces w obrocie nieruchomościami, ale również własne poczucie satysfakcji i co najważniejsze uznanie klienta i rekomendacje. Pośrednik nieruchomości powinien być głównie doradcą klienta.

Jakie szanse na pracę w pośrednictwie nieruchomości mają osoby bez doświadczenia?

Oczywistym jest, iż świeżo upieczeni absolwenci często nie mogą się poszczycić bogatym doświadczeniem zawodowym, co w znaczący sposób utrudnia im znalezienie wymarzonej pracy.

– Z jednej strony w pośrednictwie nieruchomości przydatne jest doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i wiedza na temat rynku nieruchomości. Z drugiej zaś trafiają do nas często osoby posiadające olbrzymi potencjał, a nie mające styczności z tą branżą, w które warto zainwestować, by zrealizowały się zawodowo przy współpracy z naszą firmą. Każdy kandydat jest indywidualnie szkolony zarówno z zakresu tzw. umiejętności twardych – wiedza teoretyczna, jak i miękkich – zarządzanie czasem, automotywacji, badanie potrzeb klienta etc. Osoby, które wykazują duże zaangażowanie w pracę wspieramy poprzez finansowanie studiów kierunkowych oraz płatne praktyki – mówi Damięcka.

Praca w pośrednictwie nieruchomości jest dla wielu atrakcyjna z powodu na elastyczne godziny pracy i wysokie wynagrodzenie. Należy jednak pamiętać, iż również w tej branży nic nie przychodzi łatwo i chcąc osiągnąć sukces, trzeba na niego solidnie zapracować. 


Warto sprawdzić
Pożyczki ratalne
Ocena
8.9
Ratka.pl
Ocena
8.6
pożyczkaOK
Ocena
8.3
SuperCredit
Ocena
8.1
HapiPożyczki
Ocena
7.4
Wonga
Ocena
6.2
SMS Kredyt
Ocena
6
Provident
Ocena
5.7
Ferratum Bank
Ocena
5.5
PożyczkaPLUS
Ocena
5.3
Credy
Ocena
4.9
InCredit
Ocena
4.9
Pożyczkomat
Ocena
4.6
Ekspres kasa
Ocena
3.8
Aasa
2100 zł za darmo!
Pożyczka dla każdego!
Przeczytaj

Kredyt hipoteczny przez Internet

Kredyt hipoteczny przez Internet Kredyt online, czy to jest możliwe? Jeszcze do niedawna jedynie firmy pożyczkowe ...Więcej

Gdzie założyć konto oszczędnościowe?

Gdzie założyć konto oszczędnościowe? Oprocentowanie lokat ciągle jest na niskim poziomie do tego rosnąca inflacja. Zakładanie ...Więcej

Kredyt na PIT, w jakim banku?

Kredyt na PIT, w jakim banku? Kredyt na pit, jak się do tego zabrać? Każda osoba, która otrzymała od ...Więcej

Kredito24, internetowa pożyczka do 3000 zł

Pożyczkę w Kredito24 można zaciągnąć na okres do 30 dni. Kredito24 udziela pożyczek ...Więcej

Najlepszy kredyt 35000 zł.Ranking z dnia wtorek, 07 marca 2017r.

Najlepszy kredyt 35000 zł.Ranking z dnia wtorek, 07 marca 2017r. W dzisiejszym rankingu sprawdziliśmy warunki kredytu gotówkowego na kwotę 35000 PLN. Spłata ...Więcej

Pożyczki pod zastaw lub na poręczenie

Pożyczki pod zastaw lub na poręczenie Czy aby otrzymać pożyczkę chwilówkę musimy przedstawić jakieś poręczenie lub zastaw? Takie pytanie ...Więcej

Pożyczki dla zadłużonych, gdzie uda się pożyczyć pieniądze?

Pożyczki dla zadłużonych, gdzie uda się pożyczyć pieniądze? Czy istnieje specjalny produkt przeznaczony dla osób zadłużonych? Każdy kto ma zaciągnięty kredyt ...Więcej

Oprocentowanie kredytów w 2017 r.

Oprocentowanie kredytów w 2017 r. Czy w tym roku oprocentowanie lokat będzie wyższe niż w latach poprzednich? ...Więcej

Opinie o szybkich pożyczkach

Euroloan - Firma oceniona na 1.6 pkt.
Wanda - Nie wiele opini na temat tej pożyczki. Brał ktoś u nich? Jak wygląda weryfikacja, peł ...
Zobacz »


Euroloan - Firma oceniona na 1.6 pkt.
Wandzia - Jakaś nowa pożyczka? Pożyczał ktoś u nich? Jak to wygląda na tle innych pożyczek? ...
Zobacz »


Profi Credit - Firma oceniona na 8.4 pkt.
Kaska - Wszystko fajnie, tylko nikt jakoś nie mówi,że u nich ciężko jest dostać pożyczkę, ...
Zobacz »


Profi Credit - Firma oceniona na 8.4 pkt.
Marek - Szybko i sprawnie polecam ...
Zobacz »T-Mobile Usługi Bankowe - Bank oceniony na 5.1 pkt.
Artek - Warunki pożyczki są w miarę dobre, jeżeli już to mam spore zastrzeżenia do konsultan ...
Zobacz »


Pożyczki chwilówki

Zobacz cały ranking »


RANKING MARZEC 2017r.
Ocena
5/10
Finansowo
Ocena
5/10
SuperCredit
Ocena
8/10
Halopożyczka
Pierwsza za darmo!

Zajmie Ci to tylko 15 min.

1500, 2500, 4000 zł
a może 10.000 zł ? » Złóż wniosek
Pożyczka w kilka minut !
POŻYCZ NAWET 25.000 ZŁ W 15 MINUT!
  • Do 1.000 pożyczka za 0 zł
  • Błyskawiczna decyzja
  • Pożyczka z opcją bez BIK!
  • WYPEŁNIJ WNIOSEK


Najwyżej ocenione kredyty


Citi Handlowy
Citi Handlowy
Ocena
4.4

Prowizja: 5.00  %, RRSO: 15.16 


Volkswagen Bank Polska
Volkswagen Bank Polska
Ocena
5.3

Prowizja: 3.00  %, RRSO: 15.61 


Getin Noble Bank
Getin Noble Bank
Ocena
3.6

Prowizja: 5.00  %, RRSO: 18.65 


Santander Consumer Bank
Santander Consumer Bank
Ocena
5.4

Prowizja: 3.99  %, RRSO: 18.92 


Szybkie pożyczki bankowe

RANKING MARZEC 2017r.
Ocena
10/10
Bank Millennium
Ocena
9/10
Alior Bank
Ocena
9/10
Alior Bank
Ocena
9/10
Alior Bank
Ocena
7/10
Ferratum Bank
Ocena
7/10
Ferratum Bank

24 minut temu Klient złożył wniosek o pożyczkę 100 zł
w Extra portfel


Informacja zniknie za sekund