Szukasz kredytu lub pożyczki?

Już nie musisz, nigdzie nie znajdziesz korzystniejszej oferty!

Wypełnij formularz

AIG ochroni turystów: grupowe NNW w hotelu i skipassie
Szybka Pożyczka
Od 2 do 12 miesięcy do 25000 zł

KREDYT LUB POŻYCZKA?

NAWET DO 150.000

Błyskawiczna decyzja, minimum formalności.

Nigdzie nie znajdziesz korzystniejszej pożyczki!

Również dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

SprawdźAIG ochroni turystów: grupowe NNW w hotelu i skipassie
AIG ochroni turystów: grupowe NNW w hotelu i skipassie

Miłośnicy sportów zimowych mogą być lepiej chronieni na stoku i poza nim. AIG zaoferowała polskim ośrodkom narciarskim, pensjonatom i organizatorom wypoczynku możliwość zapewnienia ochrony swoim klientom przy pomocy grupowego ubezpieczenia NNW. To nowość, która może znaleźć szerokie zastosowanie.

Co roku wielu polskich narciarzy i snowboardzistów zapomina o wykupieniu indywidualnego ubezpieczenia turystycznego lub pozostaje bez wystarczającej ochrony na czas wyjazdu. Teraz, dzięki elastycznym polisom NNW Specialty, to usługodawcy zapewnią turystom niezbędną ochronę.

Czy polisy dodawane do karnetu narciarskiego lub pobytu w hotelu mogą na trwałe wpłyną

na poprawę bezpieczeństwa w zimowych kurortach? Odpowiedzialność za zapewnienie sobie odpowiedniej ochrony nadal spoczywać będzie przede wszystkim na turystach. Ci jednak chętniej wybiorą ofertę ośrodka lub pensjonatu, który taką ochronę zapewni im dodatkowo, w ramach kompleksowej usługi. Jest to korzystne dla każdej ze stron, ponieważ ryzyko i koszt polisy rozkłada się na dużą grupę odwiedzających i stanowi dla nich śladową część kosztu karnetu lub pobytu np. rzędu kilku groszy na osobę.

Grupowa polisa NNW dla narciarzy zaszyta w skipassie lub w ramach pobytu w hotelu to nie tylko wyraz tradycyjnej polskiej gościnności, czy narzędzie w walce o klienta. To także racjonalne działanie usługodawcy, który minimalizuje kłopot i komplikacje wynikające z wypadku swojego klienta. Nawet jeśli przyczyną zdarzenia po części była śliska podłoga, awaria wyciągu lub niewystarczająco dobrze utrzymany stok narciarski turysta nie musi dochodzić winy czy zaniedbania ze strony usługodawcy, bo i tak jest ubezpieczony. To właśnie różni polisę NNW wykupowaną przez dany ośrodek czy pensjonat od tradycyjnego ubezpieczenia OC. To ostatnie gwarantuje odszkodowanie dopiero w przypadku potwierdzenia winy usługodawcy.

Grupowa polisa NNW Specialty może być korzystna zarówno dla organizatorów zimowego wypoczynku – zapewnia im większą wiarygodność i spokój, jak i dla ich klientów – staje się naturalnym uzupełnieniem polisy indywidualnej NNW, którą powinien mieć w górach każdy zapobiegliwy turysta.

Na naszym rynku brakowało dotychczas ubezpieczeń, które mogłyby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa końcowym klientom przez organizatorów zimowego wypoczynku i dostawców usług towarzyszących. Nowa kategoria specjalistycznych ubezpieczeń NNW, którą wprowadziliśmy na rynek – poszerza łańcuch ochrony ubezpieczeniowej o nowe ogniwo. Dzięki temu w czasie, kiedy zimowy biznes kwitnie i o wypadek na stoku czy w hotelu nietrudno, organizatorzy wyjazdów zyskują w oczach klientów zaufanie, a tym samym przewagę konkurencyjną -powiedział Konrad Adamczewski, Kierownik Sprzedaży Grupowych Ubezpieczeń NNW SPECIALTYsolutions w Dziale Grupowych Ubezpieczeń Osobowych AIG.

Polisa wliczona w cenę

Specjalistyczne ubezpieczenia NNW mogą być dodawane do karnetów narciarskich, ofert hoteli i pensjonatów. Stanowić mogą również bonus od organizatorów wyjazdów zimowych czy przewoźników dowożących turystów do popularnych kurortów w sezonie narciarskim i w trakcie ferii. Tego typu szyta na miarę polisa gwarantuje dodatkową indywidualną ochronę ubezpieczeniową (odszkodowania NNW są komplementarne i mogą się sumować.

Ważną cechą polis dla turystów – zapewnianych przez organizatorów zimowego wypoczynku i usługodawców – jest fakt, że ubezpieczenia nie nabywa się osobno, lecz w pakiecie. Okolicznościowe ubezpieczenie jest wówczas wpisane w konkretną ofertę. Dzięki temu klient nie tylko nie musi pamiętać o zakupie polisy na własną rękę, ale także ze względu na grupowy charakter NNW, koszty zawarte w cenie danego biletu czy usługi są dla niego praktycznie nieodczuwalne.

Pakietowe oferty dla miłośników białego szaleństwa to rozwiązanie coraz popularniejsze m.in. za granicą, gdzie ośrodki narciarskie oferują swoim klientom dedykowane usługi czy programy rabatowe. Można się spodziewać, że pod tym względem sytuacja w rodzimych ośrodkach turystycznych coraz bardziej przypominać będzie tę we Francji, Włoszech Austrii czy Szwajcarii. Elementem takiego pakietu usług – w Polsce, a także za granicą – od niedawna może stać się również polisa -dodaje Konrad Adamczewski.

Ubezpieczenie w karnecie narciarskim

Wyjeżdżając na narty czy snowboard, warto dopytać, czy dany ośrodek narciarski wraz z karnetem nie oferuje również ubezpieczenia. Wiele miejscowości, w tym również krajowych, tworzy pakiety usług dodanych dla miłośników białego szaleństwa. Skipassy uprawniają już nie tylko do korzystania z lokalnych tras zjazdowych, czasem nawet w kilku ośrodkach, ale także do specjalnych bonusów lub rabatów (w tym tańszego noclegu, szkoły narciarskiej, wypożyczenia sprzętu lub posiłków, wizyty w aquaparku lub na lodowisku.

W skład karnetu narciarskiego wchodzić może również indywidualna polisa NNW dla posiadaczy skipassów, która ochroni ich w sytuacji uprawiania sportów zimowych. Zakres i sumy ubezpieczeń dostosowane zostały do potrzeb amatorów szusowania. W razie wypadku turyści liczyć mogą m.in. na zwrot kosztów leczenia, świadczenia z tytułu złamań, okaleczenia twarzy czy nieszczęśliwego uszkodzenia zębów, a także ochronę ubezpieczeniową na wypadek trwałego inwalidztwa lub śmierci. Sumy ubezpieczenia w zależności od wariantu ochrony, obejmują kwoty od 3000 PLN (przy uszkodzeniu zębów, aż po 50 000 PLN (w przypadku trwałego inwalidztwa lub śmierci.

Spodziewamy się, że sprzedaż ubezpieczeń narciarskich razem z karnetem będzie rosła Już teraz zgłaszają się do nas przedstawiciele ośrodków, którzy chcą urozmaicić swoją ofertę przez darmową polisę. Większość zapytań dotyczy de facto ochrony dodawanej do dłuższych, wielodniowych karnetów. Dodatkowa polisa może również stanowić ciekawą propozycję dla wszystkich ośrodków narciarskich, które wprowadzają możliwość zakupu i aktywacji karnetów narciarskich przez Internet – zauważa Konrad Adamczewski.

Ochrona w hotelach i pensjonatach

Również turyści, którzy planują pobyt w hotelu lub pensjonacie, coraz częściej mogą liczyć na dodatkową ochronę. Dedykowane pakiety ubezpieczeń, zapewniane wraz z zakwaterowaniem przez ich właścicieli, gwarantują gościom bezpieczeństwo.

Grupowe polisy obejmują nie tylko ubezpieczenie NNW i związane z nim świadczenia, ale często także dodatkowe elementy, które pozwalają gościom spać spokojnie. Są wśród nich ubezpieczenie i pomoc na wypadek utraty kluczy, kradzieży torebki lub portfela, a nawet kradzieży mienia pozostawionego na czas wyjazdu w mieszkaniu danej osoby. Sumy ubezpieczeń, dostępne w ramach grupowej polisy, są bardzo różnicowane, w zależności od szkody lub typu niezbędnej pomocy obejmują kwoty od 2500 PLN do 20 000 PLN.

Jak wynika z przeprowadzonych przez nas badań, goście hotelowi coraz częściej oczekują od właścicieli danego obiektu okolicznościowej ochrony, a jej zapewnienie sprawia, że dany hotel czy pensjonat zyskuje w oczach klientów. Przy wyborze miejsca pobytu turyści kierują się już nie tylko ceną, która często może być porównywalna, ale także dostępnością dodatkowych usług – choćby bezprzewodowego Internetu czy dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej -zauważa Konrad Adamczewski.

AIG
Warto sprawdzić
Pożyczki ratalne
Ocena
9.1
Ratka.pl
Ocena
9.1
Ratkomat.pl
Ocena
8.7
pożyczkaOK
Ocena
8.4
SuperCredit
Ocena
8.2
HapiPożyczki
Ocena
7.5
Wonga
Ocena
6.3
SMS Kredyt
Ocena
6.1
Provident
Ocena
5.8
Ferratum Bank
Ocena
5.6
PożyczkaPLUS
Ocena
5.4
Credy
Ocena
5
InCredit
Ocena
5
Pożyczkomat
Ocena
4.7
Ekspres kasa
Szybka pożyczka bankowa
Pożyczka dla każdego!
Przeczytaj

Nie stać Cie na studia? Pomyśl o kredycie studenckim.

Nie stać Cie na studia? Pomyśl o kredycie studenckim. Wszyscy studenci doskonale wiedzą, że utrzymanie się na studiach bez wsparcia rodziców jest ...Więcej

Alfa Kredyt, pożyczka do 3000 zł

Pożyczkę w firmie można zaciągnąć na okres do 30 dni. Alfa Kredyt ...Więcej

Ranking najtańszych kredytów gotówkowych

Ranking najtańszych kredytów gotówkowych Pochopna decyzja przy wyborze kredytu gotówkowego może słono kosztować. Nie warto opierać się ...Więcej

Pożyczki długoterminowe, kto udziela pożyczek na długi okres spłaty?

Pożyczki długoterminowe, kto udziela pożyczek na długi okres spłaty? Pożyczki pozabankowe to nie tylko chwilówki z krótkim terminem spłaty oraz niewielką kwotą ...Więcej

Porównanie konto osobistych - 2017

Porównanie konto osobistych - 2017 Który bank ma w swojej ofercie konto osobiste bez opłat z darmową kartą, ...Więcej

SzybkaGotówka, pożyczka na dowód bez zaśwaidczeń na 30 dni

Pożyczkę w firmie można zaciągnąć na okres do 30 dni. Firma udziela ...Więcej

Korzystny kredyt 8000 zł.Ranking z dnia piątek, 07 kwietnia 2017r.

Korzystny kredyt 8000 zł.Ranking z dnia piątek, 07 kwietnia 2017r. Najlepsze kredyty gotówkowe. Porównanie z dnia piątek, 07 kwietnia 2017r.. Zestawienie ...Więcej

Gdzie założyć dobrą lokatę?

Gdzie założyć dobrą lokatę? Oszczędzanie i pomnażanie oszczędności od zawsze jest trudnym zadaniem. Niestety niskie stopy procentowe ...Więcej

Opinie o szybkich pożyczkach

Ratkomat.pl - Firma oceniona na 9.1 pkt.
Darek - Uważam że to jedna z lepszych firm pozyczkowych chociaż nie ma darmowej pierwszej poży ...
Zobacz »


Filarum - Firma oceniona na 5 pkt.
Darusiek - Polecam , szybko i sprawnie, pozyczka wpłynęła na konto dosłownie po kilkunastu minuta ...
Zobacz »


Euroloan - Firma oceniona na 1.7 pkt.
Wanda - Nie wiele opini na temat tej pożyczki. Brał ktoś u nich? Jak wygląda weryfikacja, peł ...
Zobacz »


Euroloan - Firma oceniona na 1.7 pkt.
Wandzia - Jakaś nowa pożyczka? Pożyczał ktoś u nich? Jak to wygląda na tle innych pożyczek? ...
Zobacz »ING Bank Śląski - Bank oceniony na 2.8 pkt.
Panio - Z mojej strony wielki plus dla ING szybka decyzja, podejście konsultantów bardzo grzeczn ...
Zobacz »


T-Mobile Usługi Bankowe - Bank oceniony na 5.1 pkt.
Artek - Warunki pożyczki są w miarę dobre, jeżeli już to mam spore zastrzeżenia do konsultan ...
Zobacz »


Pożyczki chwilówki

Zobacz cały ranking »


RANKING KWIECIEŃ 2017r.
Ocena
5/10
Finansowo
Ocena
5/10
SuperCredit
Ocena
8/10
Halopożyczka
Pierwsza za darmo!

Zajmie Ci to tylko 15 min.

1500, 2500, 4000 zł
a może 10.000 zł ? » Złóż wniosek
Pożyczka w kilka minut !
POŻYCZ NAWET 25.000 ZŁ W 15 MINUT!
  • Do 1.000 pożyczka za 0 zł
  • Błyskawiczna decyzja
  • Pożyczka z opcją bez BIK!
  • WYPEŁNIJ WNIOSEK


Najwyżej ocenione kredyty


Citi Handlowy
Citi Handlowy
Ocena
4.4

Prowizja: 5.00  %, RRSO: 15.16 


Volkswagen Bank Polska
Volkswagen Bank Polska
Ocena
5.3

Prowizja: 3.00  %, RRSO: 15.61 


Getin Noble Bank
Getin Noble Bank
Ocena
3.6

Prowizja: 5.00  %, RRSO: 18.65 


Santander Consumer Bank
Santander Consumer Bank
Ocena
5.4

Prowizja: 3.99  %, RRSO: 18.92 


Szybkie pożyczki bankowe

RANKING KWIECIEŃ 2017r.
Ocena
10/10
Bank Millennium
Ocena
9/10
Alior Bank
Ocena
7/10
PKO Bank Polski
Ocena
9/10
Alior Bank
Ocena
9/10
Alior Bank
Ocena
7/10
PKO Bank Polski
Ocena
7/10
Ferratum Bank
Ocena
7/10
Ferratum Bank

33 minut temu Klient złożył wniosek o pożyczkę 150 zł
w NetCredit


Informacja zniknie za sekund