Szukasz kredytu lub pożyczki?

Już nie musisz, nigdzie nie znajdziesz korzystniejszej oferty!

Wypełnij formularz

AIG ochroni turystów: grupowe NNW w hotelu i skipassie

KREDYT LUB POŻYCZKA?

NAWET DO 150.000

Błyskawiczna decyzja, minimum formalności.

Nigdzie nie znajdziesz korzystniejszej pożyczki!

Również dla osób z ograniczoną zdolnością kredytową.

SprawdźAIG ochroni turystów: grupowe NNW w hotelu i skipassie
AIG ochroni turystów: grupowe NNW w hotelu i skipassie

Miłośnicy sportów zimowych mogą być lepiej chronieni na stoku i poza nim. AIG zaoferowała polskim ośrodkom narciarskim, pensjonatom i organizatorom wypoczynku możliwość zapewnienia ochrony swoim konsumentom przy pomocy grupowego ubezpieczenia NNW. To nowość, która może znaleźć szerokie zastosowanie.

Co roku wielu polskich narciarzy i snowboardzistów zapomina o wykupieniu indywidualnego ubezpieczenia turystycznego bądź pozostaje bez wystarczającej ochrony na czas wyjazdu. Teraz, dzięki elastycznym polisom NNW Specialty, to usługodawcy zapewnią turystom niezbędną ochronę.

Czy polisy dodawane do karnetu narciarskiego bądź pobytu w hotelu mogą na trwałe wpłyną

na poprawę bezpieczeństwa w zimowych kurortach? Odpowiedzialność za zapewnienie sobie odpowiedniej ochrony ciągle spoczywać będzie głównie na turystach. Ci jednak chętniej wybiorą ofertę ośrodka bądź pensjonatu, który taką ochronę zapewni im dodatkowo, w ramach kompleksowej usługi. Jest to korzystne dla każdej ze stron, gdyż ryzyko i koszt polisy rozkłada się na dużą grupę odwiedzających i stanowi dla nich śladową część kosztu karnetu bądź pobytu np. rzędu kilku groszy na osobę.

Grupowa polisa NNW dla narciarzy zaszyta w skipassie bądź w ramach pobytu w hotelu to nie tylko wyraz tradycyjnej polskiej gościnności, czy narzędzie w walce o klienta. To również racjonalne działanie usługodawcy, który minimalizuje kłopot i komplikacje wynikające z wypadku swojego klienta. Nawet jeśli przyczyną zdarzenia po części była śliska podłoga, awaria wyciągu bądź niewystarczająco dobrze utrzymany stok narciarski turysta nie musi dochodzić winy czy zaniedbania ze strony usługodawcy, bo i tak jest ubezpieczony. To właśnie różni polisę NNW wykupowaną przez dany ośrodek czy pensjonat od tradycyjnego ubezpieczenia OC. To ostatnie gwarantuje odszkodowanie dopiero w przypadku potwierdzenia winy usługodawcy.

Grupowa polisa NNW Specialty może być korzystna zarówno dla organizatorów zimowego wypoczynku – zapewnia im większą wiarygodność i spokój, jak i dla ich użytkowników – staje się naturalnym uzupełnieniem polisy indywidualnej NNW, którą powinien mieć w górach każdy zapobiegliwy turysta.

Na naszym rynku brakowało dotychczas ubezpieczeń, które mogłyby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa końcowym konsumentom przez organizatorów zimowego wypoczynku i dostawców usług towarzyszących. Nowa kategoria specjalistycznych ubezpieczeń NNW, którą wprowadziliśmy na rynek – poszerza łańcuch ochrony ubezpieczeniowej o nowe ogniwo. Dzięki temu w czasie, kiedy zimowy biznes kwitnie i o wypadek na stoku czy w hotelu nietrudno, organizatorzy wyjazdów zyskują w oczach użytkowników zaufanie, a tym samym przewagę konkurencyjną -powiedział Konrad Adamczewski, Kierownik Sprzedaży Grupowych Ubezpieczeń NNW SPECIALTYsolutions w Dziale Grupowych Ubezpieczeń Osobowych AIG.

Polisa wliczona w cenę

Specjalistyczne ubezpieczenia NNW mogą być dodawane do karnetów narciarskich, propozycji hoteli i pensjonatów. Stanowić mogą także bonus od organizatorów wyjazdów zimowych czy przewoźników dowożących turystów do popularnych kurortów w sezonie narciarskim i w trakcie ferii. Tego typu szyta na miarę polisa gwarantuje dodatkową indywidualną ochronę ubezpieczeniową (odszkodowania NNW są komplementarne i mogą się sumować.

Ważną cechą polis dla turystów – zapewnianych przez organizatorów zimowego wypoczynku i usługodawców – jest fakt, iż ubezpieczenia nie nabywa się osobno, ale w pakiecie. Okolicznościowe ubezpieczenie jest wówczas wpisane w konkretną ofertę. Dzięki temu użytkownik nie tylko nie musi pamiętać o zakupie polisy na własną rękę, ale również z powodu na grupowy charakter NNW, koszty zawarte w cenie danego biletu czy usługi są dla niego praktycznie nieodczuwalne.

Pakietowe oferty dla miłośników białego szaleństwa to rozwiązanie coraz popularniejsze m.in. za granicą, gdzie ośrodki narciarskie oferują swoim konsumentom dedykowane usługi czy programy rabatowe. Można się spodziewać, iż pod tym względem sytuacja w rodzimych ośrodkach turystycznych coraz bardziej przypominać będzie tę we Francji, Włoszech Austrii czy Szwajcarii. Elementem takiego pakietu usług – w Polsce, a również za granicą – od niedawna może stać się także polisa -dodaje Konrad Adamczewski.

Ubezpieczenie w karnecie narciarskim

Wyjeżdżając na narty czy snowboard, warto dopytać, czy dany ośrodek narciarski wraz z karnetem nie oferuje także ubezpieczenia. Wiele miejscowości, w tym także krajowych, tworzy pakiety usług dodanych dla miłośników białego szaleństwa. Skipassy uprawniają już nie tylko do korzystania z lokalnych tras zjazdowych, czasem nawet w kilku ośrodkach, ale również do specjalnych bonusów bądź rabatów (w tym tańszego noclegu, szkoły narciarskiej, wypożyczenia sprzętu bądź posiłków, wizyty w aquaparku bądź na lodowisku.

W skład karnetu narciarskiego wchodzić może także indywidualna polisa NNW dla posiadaczy skipassów, która ochroni ich w sytuacji uprawiania sportów zimowych. Zakres i sumy ubezpieczeń dostosowane zostały do potrzeb amatorów szusowania. W razie wypadku turyści liczyć mogą m.in. na zwrot kosztów leczenia, świadczenia z tytułu złamań, okaleczenia twarzy czy nieszczęśliwego uszkodzenia zębów, a również ochronę ubezpieczeniową na wypadek trwałego inwalidztwa bądź śmierci. Sumy ubezpieczenia w zależności od wariantu ochrony, obejmują sumy od 3000 PLN (przy uszkodzeniu zębów, aż po 50 000 PLN (w przypadku trwałego inwalidztwa bądź śmierci.

Spodziewamy się, iż sprzedaż ubezpieczeń narciarskich razem z karnetem będzie rosła Już w tej chwili zgłaszają się do nas przedstawiciele ośrodków, którzy chcą urozmaicić swoją ofertę przez darmową polisę. Większość zapytań dotyczy de facto ochrony dodawanej do dłuższych, wielodniowych karnetów. Dodatkowa polisa może także stanowić ciekawą propozycję dla wszystkich ośrodków narciarskich, które wprowadzają możliwość zakupu i aktywacji karnetów narciarskich przez Internet – zauważa Konrad Adamczewski.

Ochrona w hotelach i pensjonatach

Również turyści, którzy planują pobyt w hotelu bądź pensjonacie, coraz częściej mogą liczyć na dodatkową ochronę. Dedykowane pakiety ubezpieczeń, zapewniane wraz z zakwaterowaniem przez ich właścicieli, gwarantują gościom bezpieczeństwo.

Grupowe polisy obejmują nie tylko ubezpieczenie NNW i związane z nim świadczenia, ale często również dodatkowe elementy, które pozwalają gościom spać spokojnie. Są wśród nich ubezpieczenie i pomoc na wypadek utraty kluczy, kradzieży torebki bądź portfela, a nawet kradzieży mienia pozostawionego na czas wyjazdu w mieszkaniu danej osoby. Sumy ubezpieczeń, dostępne w ramach grupowej polisy, są bardzo różnicowane, w zależności od szkody bądź typu niezbędnej pomocy obejmują sumy od 2500 PLN do 20 000 PLN.

Jak wynika z zrobionych przez nas badań, goście hotelowi coraz częściej oczekują od właścicieli danego obiektu okolicznościowej ochrony, a jej zapewnienie sprawia, iż dany hotel czy pensjonat zyskuje w oczach klientów. Przy wyborze miejsca pobytu turyści kierują się już nie tylko ceną, która często może być porównywalna, ale również dostępnością dodatkowych usług – choćby bezprzewodowego Internetu czy dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej -zauważa Konrad Adamczewski.

AIG
Warto sprawdzić
Pożyczki ratalne
Ocena
8.9
Ratka.pl
Ocena
8.6
pożyczkaOK
Ocena
8.3
SuperCredit
Ocena
8.1
HapiPożyczki
Ocena
7.4
Wonga
Ocena
6.2
SMS Kredyt
Ocena
6
Provident
Ocena
5.7
Ferratum Bank
Ocena
5.5
PożyczkaPLUS
Ocena
5.3
Credy
Ocena
4.9
InCredit
Ocena
4.9
Pożyczkomat
Ocena
4.6
Ekspres kasa
Ocena
3.8
Aasa
2100 zł za darmo!
Pożyczka dla każdego!
Przeczytaj

Kredyt hipoteczny przez Internet

Kredyt hipoteczny przez Internet Kredyt online, czy to jest możliwe? Jeszcze do niedawna jedynie firmy pożyczkowe ...Więcej

Gdzie założyć konto oszczędnościowe?

Gdzie założyć konto oszczędnościowe? Oprocentowanie lokat ciągle jest na niskim poziomie do tego rosnąca inflacja. Zakładanie ...Więcej

Kredyt na PIT, w jakim banku?

Kredyt na PIT, w jakim banku? Kredyt na pit, jak się do tego zabrać? Każda osoba, która otrzymała od ...Więcej

Kredito24, internetowa pożyczka do 3000 zł

Pożyczkę w Kredito24 można zaciągnąć na okres do 30 dni. Kredito24 udziela pożyczek ...Więcej

Najlepszy kredyt 35000 zł.Ranking z dnia wtorek, 07 marca 2017r.

Najlepszy kredyt 35000 zł.Ranking z dnia wtorek, 07 marca 2017r. W dzisiejszym rankingu sprawdziliśmy warunki kredytu gotówkowego na kwotę 35000 PLN. Spłata ...Więcej

Pożyczki pod zastaw lub na poręczenie

Pożyczki pod zastaw lub na poręczenie Czy aby otrzymać pożyczkę chwilówkę musimy przedstawić jakieś poręczenie lub zastaw? Takie pytanie ...Więcej

Pożyczki dla zadłużonych, gdzie uda się pożyczyć pieniądze?

Pożyczki dla zadłużonych, gdzie uda się pożyczyć pieniądze? Czy istnieje specjalny produkt przeznaczony dla osób zadłużonych? Każdy kto ma zaciągnięty kredyt ...Więcej

Oprocentowanie kredytów w 2017 r.

Oprocentowanie kredytów w 2017 r. Czy w tym roku oprocentowanie lokat będzie wyższe niż w latach poprzednich? ...Więcej

Opinie o szybkich pożyczkach

Euroloan - Firma oceniona na 1.6 pkt.
Wanda - Nie wiele opini na temat tej pożyczki. Brał ktoś u nich? Jak wygląda weryfikacja, peł ...
Zobacz »


Euroloan - Firma oceniona na 1.6 pkt.
Wandzia - Jakaś nowa pożyczka? Pożyczał ktoś u nich? Jak to wygląda na tle innych pożyczek? ...
Zobacz »


Profi Credit - Firma oceniona na 8.4 pkt.
Kaska - Wszystko fajnie, tylko nikt jakoś nie mówi,że u nich ciężko jest dostać pożyczkę, ...
Zobacz »


Profi Credit - Firma oceniona na 8.4 pkt.
Marek - Szybko i sprawnie polecam ...
Zobacz »T-Mobile Usługi Bankowe - Bank oceniony na 5.1 pkt.
Artek - Warunki pożyczki są w miarę dobre, jeżeli już to mam spore zastrzeżenia do konsultan ...
Zobacz »


Pożyczki chwilówki

Zobacz cały ranking »


RANKING MARZEC 2017r.
Ocena
5/10
Finansowo
Ocena
5/10
SuperCredit
Ocena
8/10
Halopożyczka
Pierwsza za darmo!

Zajmie Ci to tylko 15 min.

1500, 2500, 4000 zł
a może 10.000 zł ? » Złóż wniosek
Pożyczka w kilka minut !
POŻYCZ NAWET 25.000 ZŁ W 15 MINUT!
  • Do 1.000 pożyczka za 0 zł
  • Błyskawiczna decyzja
  • Pożyczka z opcją bez BIK!
  • WYPEŁNIJ WNIOSEK


Najwyżej ocenione kredyty


Citi Handlowy
Citi Handlowy
Ocena
4.4

Prowizja: 5.00  %, RRSO: 15.16 


Volkswagen Bank Polska
Volkswagen Bank Polska
Ocena
5.3

Prowizja: 3.00  %, RRSO: 15.61 


Getin Noble Bank
Getin Noble Bank
Ocena
3.6

Prowizja: 5.00  %, RRSO: 18.65 


Santander Consumer Bank
Santander Consumer Bank
Ocena
5.4

Prowizja: 3.99  %, RRSO: 18.92 


Szybkie pożyczki bankowe

RANKING MARZEC 2017r.
Ocena
10/10
Bank Millennium
Ocena
9/10
Alior Bank
Ocena
9/10
Alior Bank
Ocena
9/10
Alior Bank
Ocena
7/10
Ferratum Bank
Ocena
7/10
Ferratum Bank

19 minut temu Klient złożył wniosek o pożyczkę 300 zł
w DailyCredit


Informacja zniknie za sekund